Śpiewoterapia

W ostatnim czasie przeżywamy prawdziwy wysyp różnego rodzaju terapii. Hipoterapia, psychoterapia, bioenergoterapia, sylwoterapia czy nawet felinoterapia. Skoro można koniem, albo drzewem, to dlaczego nie piosenką? Właśnie w ten sposób zrodziła się Śpiewoterapia. Kabaret Róbmy Swoje to doświadczony zespół śpiewoterapeutyczny, który poprowadzi Was w ten nieoczywisty świat. Tym razem usłyszymy trochę więcej nut, zobaczymy trochę więcej instrumentów, ale nie zabraknie też zaskoczenia, inteligentnych żartów i dobrej zabawy. W spektaklu będzie można usłyszeć piosenki premierowe oraz utwory z płyty “Róbmy Swoje Piosenki”. Połączenie tego co dobre i sprawdzone z tym co nowe i nieprzewidywalne dało mieszankę prawdziwie wybuchową. W czym może pomóc Wam Śpiewoterapia? Skoro śmiech to zdrowie, a piosenka jest dobra na wszystko, to w zasadzie we wszystkim! To trzeba zobaczyć, usłyszeć, przeżyć!

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Teatr Szczęście

Występują

Magdalena Caputa

Paweł Sadowski

Mariusz Szmit

Tomasz Zatorski

Realizacja

Kabaret Róbmy Swoje

Opinie naszych Widzów

(5)

10/10

Świetnie spędzony czas! Mimo szaro-burej i ponurej aury na zewnątrz, wyszliśmy ze spektaklu w dużo lepszych humorach niż przyszliśmy, więc "terapia" chyba działa. ;) Nie będę spoilerować, ale przedstawienie tworzą niesamowicie zdolni ludzie i nawet jeśli już widzieliście ich w innym repertuarze (jak ja) to mimo to Was zaskoczą. BARDZO POLECAM!!!

za.....@gm...il.com | 19.02.2024

10/10

Super spektakl na poziomie

Pa.....@gm...il.com | 12.02.2024

10/10

Inteligentny humor, świetna interakcja z publiką, piękne głosy.. w skrócie genialne widowisko, w takiej formie praktycznie niedostępne gdzie indziej.

po.....@gm...il.com | 12.02.2024

10/10

Inteligentnie i śmiesznie-trudna sztuka, która wspaniale wychodzi Kabaretowi Róbmy Swoje. A to wszystko w towarzystwie znakomitej, autorskiej muzyki i śpiewu. Gorąco polecam!

ig.....@gm...il.com | 12.02.2024

10/10

Najlepsze widowisko kabaretowe w Krakowie. Czuje sie sterapeutyzowany i z radoscia, umowie kolejna wizytę ... rodzinie :-)

do.....@yo...ee.org | 11.02.2024

Adres i dojazd

Teatr Szczęście,

Osiedle Zielone 9, 31-968 Kraków

Śpiewoterapia

Kraków, Teatr Szczęście

sb., 20.04

18:00

od 60 zł

dostępne miejsca

Bilety dostępne do 20.04 godz. 18:30

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!