1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Zależny w Krakowie

Teatr Zależny

W zabytkowych, XVI-wiecznych wnętrzach piwnic w kamienicy przy ul. Kanoniczej 1 znajduje się kameralna scena teatralna zwana Teatrem Zależnym. Od 1995 r. na jej deskach występują profesjonalni artyści krakowscy. Na Kanoniczej aktorzy realizują własne projekty i artystyczne marzenia. Pomimo nazwy, Teatr Zależny oferuje im niezależność artystyczną, na jaką nie mogliby sobie pozwolić gdzie indziej. Od 1999 r. Politechnika Krakowska współpracuje ze Stowarzyszeniem Teatrów Nieinstytucjonalnych „STeN”, w skład którego wchodzą małe grupy teatralne i indywidualni artyści. Do ich dyspozycji jest niewielka scena, wyposażona w oświetlenie i nagłośnienie oraz mieszcząca 81 osób publiczność. Repertuar Teatru cechuje wszechstronność - każdy miłośnik dobrej rozrywki znajdzie tu coś dla siebie. W programie znalazły się między innymi: „Kubuś Fatalista i jego pan”, „Emigranci” czy „Pochwała głupoty”. Pierwszym spektaklem wystawionym na Kanoniczej był zbiór piosenek Hanki Ordonówny w wykonaniu Beaty Wojciechowskiej - „A słów miałabym tyle”. Maturzyści i młodsi odbiorcy mogą na deskach Teatru Zależnego odświeżyć znajomość kanonu lektur szkolnych. Wystawiano „Rozmowy z katem”, „Dżumę”, „Inny świat” oraz „Zdążyć przed Panem Bogiem”. Wśród grup stale współpracujących z Teatrem Zależnym znajdują się takie stowarzyszenia teatralne, jak: Dialog, Mumerus, Proscenium czy Barakah . Repertuar Teatru można znaleźć w miesięcznikach kulturalnych, lokalnych gazetach codziennych, telegazecie TVP Kraków oraz w internecie na stronach „Magicznego Krakowa”.

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!