Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Praska 52 w Krakowie

Teatr Praska 52

Teatr Praska 52 w Krakowie jest teatrem stosunkowo młodym - powstał 7 listopada 2014 roku. Repertuar Teatru Praska 52 ma bogatą ofertę - przede wszystkim o charakterze komediowym - bawiąc widzów, jednocześnie porusza ważne tematy. Budynek Teatru Praska 52 w Krakowie powstał jeszcze przed II wojną światową - w 1938 roku . W tym miejscu działał ówcześnie - Dom Społeczny. Lokalna społeczność mogła realizować tutaj różne pasje - taniec, malarstwo, teatr, kino. W latach 1945-2006 znajdowało się tu Kino Tęcza, zaś od 2006 do 2014 działała Scena Tęcza. Opiekunem Naczelnym Teatru Praska 52 jest Jakub Baran. Teatr Praska 52 działa w strukturach Centrum Kultury Podgórza w Krakowie. Bilety i wejściówki do Teatru Praska 52 w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów
-25%
-25%

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne