Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar sztuka na wynos w Krakowie

sztuka na wynos

sztukę na wynos powołaliśmy do życia w 2012 roku. - Z potrzeby niezależności, podszeptu intuicji i zrządzeń losu. W ramach naszej działalności otworzyliśmy w 2013 roku Scenę Pokój – najbardziej kameralny teatr repertuarowy Krakowa, a prawdopodobnie Europy, a może i świata. Na widowni naszej pierwszej sceny mamy 13 regularnych miejsc, skromną pulę dostawek, czasem poduch. W naszych przestrzeniach więcej jest na ścianach bieli niż teatralnej czerni. Jest u nas wyjątkowo kameralnie, przytulnie domowo, a przy tym profesjonalnie teatralnie. Chodzą słuchy, że ta mieszanka jest magiczna, ale sprawdźcie to sami zaglądając w nasze sztukonawynosowe progi w kamienicy przy ulicy Starowiślnej 55. Można do nas przybywać już na godzinę przed spektaklem, zwiedzać i rozgaszczać się, tudzież skorzystać z oferty naszej kuchnioKAWIARNI, która otwarta jest też zawsze po spektaklu, do ostatniego Gościa i daje unikatową możliwość spotkania Was z nami. Serdecznie zapraszamy, Anka Graczyk, Darek Starczewski – szefostwo snw. sztuka na wynos oferuje kilka znakomitych spektakli m. in. "Postrzał", "Nie budźcie mnie", "...i zawsze przy mnie stój", "Bliżej", "Trzy siostry". Aktorzy snw to m. in. Elżbieta Bielska, Ewa Błachnio, Anka Graczyk, Anna Siek, Joanna Stankiewicz, Kamil Toliński, Michał Kitliński, Paweł Okraska, Dariusz Starczewski, Bartek Mikulak Bilety i wejściówki do “sztuki na wynos” w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów
pt., 15.12, 19:30

9.34

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne