1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Ludowy w Krakowie

Teatr Ludowy

Teatr Ludowy został otwarty w 1955 r. Dyrektorem teatru jest Małgorzata Bogajewska. Okazały gmach, mieszczący się w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie został zaprojektowany przez Janusza i Martę Ingardenów oraz Jana Dąbrowskiego i jest wzorowym przykładem architektury realizmu socjalistycznego. Miejsce od zawsze charakteryzowało się awangardowym podejściem do sztuki. Jednak obecnie profil placówki jest bardziej komunikatywny i różnorodny. Repertuar Teatru Ludowego nastawiony jest na dotarcie do szerokiej publiczności. Teatr Ludowy otwarty jest na poszukiwanie nowej estetyki i innowacyjnego języka teatralnego. Chętnie podejmowane są tematy polityczne i społeczne. Spektakle Teatru Ludowego to przede wszystkim komedie, klasyczne polskie i europejskie przedstawienia, monodramy, adaptacje prozy, współczesne dramaty, a także spektakle dla dzieci. Jednak oferta Teatru Ludowego to również warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz projekt „Przewodnicy zmysłów”, czyli spektakl-instalacja dla osób niewidomych i widzących, który można podziwiać poprzez słuch, dotyk, zapach lub smak. Bilety i wejściówki do Teatru Ludowego w najlepszych cenach kupić można na portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów
dzisiaj, 19:00
8.22
brak biletów
cz., 29.02, 19:00
9.56
brak biletów
brak biletów
cz., 07.03, 19:00
9.42
cz., 14.03, 19:00
8.08
brak biletów

Bilety i repertuar Teatr Ludowy w innych miastach

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!