1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i kalendarium wydarzeń w Warszawie w 2023/2024

Teatr Polonia

Teatr Polonia mieści się w wyjątkowym miejscu w Warszawie, w kamienicy wybudowanej w 1935 r. W tym miejscu zostało otwarte pierwsze powojenne kino - Kino Polonia. W dzisiejszym kształcie teatr funkcjonuje dzięki Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Popadający w ruinę obiekt został wyremontowany i wyposażony, dzięki czemu w 2005 r. została otwarta Mała Scena Teatru Polonia – „Fioletowe Pończochy”, a rok później Duża Scena, mieszcząca 266 widzów. Repertuar Teatru Polonia jest różnorodny, choć nierzadko podejmuje trudne i ważne tematy. Wybrane sztuki reżyserowane są przez samą Krystynę Jandę. Co ciekawe, część spektakli granych w pierwszych latach działalności teatru, niezmiennie pozostaje w repertuarze. Są to m.in.: „Seks dla opornych” Michele Rial, w reż. Krystyny Jandy, “32 omdlenia” Antoniego Czechowa, w reż. Andrzeja Domalika i „Pan Jowialski” Aleksandra Fredry, w reż. Anny Polon. Jednak oferta Teatru Polonia to nie tylko spektakle grane w siedzibie, ale również organizacja przedstawień w plenerze, które odbywają się w miesiącach wakacyjnych. Letni teatr dostępny jest dla wszystkich za darmo. Spektakle Teatru Polonia to sztuki zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. Najczęściej wystawiane są dramaty, ale też komedie, tragikomedie i monodramy. To, co wyróżnia spektakle, to doskonała obsada aktorska i aktualne, dające do myślenia scenariusze. Bilety i wejściówki do Teatru Polonia w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów
nd., 31.12, 17:00

nowość

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne