Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr 6. piętro w Warszawie

Teatr 6. piętro

Założony w 2010 r. przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina, Teatr 6. piętro, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich teatrów. Jego siedziba mieści się w Sali Koncertowej, na 6. piętrze Pałacu Kultury. Maksymalna ilość widzów to aż 476 osób. Repertuar Teatru 6. piętro to przede wszystkim ponadczasowe i uniwersalne komedie, takie jak "Piękna Lucynda" w reż. Eugeniusza Korina, "Ożenek" w reż. Andrzeja Bubienia lub "Ucho Prezesa czyli SCHEDA" w reż. Tadeusza Śliwy. Na scenie można podziwiać sztuki zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. W teatrze wystawiane są też spektakle muzyczne i kabaretowe. Spektakle Teatru 6. piętro cechują się widowiskowymi inscenizacjami i staranną scenografią. Organizowane są również spektakle wyjazdowe, dzięki czemu sztuki wystawiane przez Teatr 6. piętro mogą oglądać widzowie spoza Warszawy. Oferta Teatru 6. piętro nie tylko dostarcza widzom wspaniałe spektakle teatralne. Publiczność może też uczestniczyć w niezwykle angażujących i różnorodnych koncertach oraz spektaklach kabaretowo-muzycznych. Dodatkowo w foyer teatru można podziwiać wystawy sztuki polskich artystów - fotografów, grafików, malarzy etc. Bilety i wejściówki do Teatru 6. Piętro w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów
brak biletów
brak biletów
śr., 06.12, 19:30

8.47

brak biletów
brak biletów
brak biletów
brak biletów
brak biletów
brak biletów
brak biletów
brak biletów

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne