1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Scena Relax w Warszawie

Scena Relax

Scena Relax w Warszawie to wyjątkowe miejsce, w którym publiczność może cieszyć się nie tylko popularnymi spektaklami. Repertuar Sceny Relax jest niezwykle różnorodny. Znajdziecie tam widowiskowe koncerty, improwizacje, spektakle muzyczne, komedie teatralne, farsy, musicale. stand-upy i wiele innych wydarzeń kulturalnych. Instytucja mieści się w budynku o niesamowitej historii. W latach 60. XX wieku powstało tam słynne kino „Relax”, które funkcjonowało do 2006 roku. Scena Relax, która łączy w sobie teatr i salę koncertową została utworzona w 2020 roku, szybko stając się uwielbianym przez miłośników kultury miejscem. Dlatego jeśli szukacie kulturalnej rozrywki na najwyższym poziomie, jednym z najlepszych tego typu obiektów jest Scena Relax. Bilety na spektakle, koncerty i inne wydarzenia w najlepszych cenach można kupić za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!