1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Komedia w Warszawie

Teatr Komedia

Teatr Komedia mieści się w zabytkowym budynku przy ul. Słowackiego 19A. Swoją działalność rozpoczął w 1957 r spektaklem „Kiss me Kate” w reżyserii Jerzego Rakowieckiego ze scenografią Jana Kosińskiego. Repertuar Teatru Komedia oferuje głównie klasyczne komedie, a wśród nich: „Gwałtu co się dzieje” i „Dożywoscie” Aleksandra Fredry, komedie muzyczne i śpiewogry jak „Jak się nie boję braci Rojek” K.I. Gałczyńskiego, oraz spektakle dla dzieci i młodzieży jak np.:”Pierścień i róża”, „Krasnoludzki, krasnoludki”. Spektakle Teatru Komedia pozwalają widzom odpocząć od trudów codzienności, pozwalają na podróż do kolorowego świata baśni i uśmiechu nawet za sprawą klasycznych utworów. Pojawiają się przedstawienia z repertuaru klasycznego, w tym m.in.: „Pan Tadeusz” w reż. Jana Englerta, śpiewogry i musicale takie jak „Pan Twardowski”, w reż. Krzysztofa Jasińskiego, komedie i farsy, a wśród nich „Mój przyjaciel Harvey” z udziałem Ireny Kwiatkowskiej i Jana Kobuszewskiego w reż. Marcina Sławińskiego. Z przedstawień kierowanych do młodzieży „Królewna Śnieżka” w reż, Krzysztofa Koldergra czy „Król Maciuś I” w reż. Cezarego Domagały. Bilety i wejściówki do Teatru Komedia w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!