1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar TR Warszawa w Warszawie

TR Warszawa

TR Warszawa, niegdyś znany jako Teatr Rozmaitości w Warszawie, został założony w 1949 r. Jako samorządowa instytucja kultury pełni znaczącą rolę w stolicy, edukując i zwiększając świadomość artystyczną. Repertuar TR Warszawa oferuje skłaniające do rozważań dramaty. Historie dotykają głównie problemów społecznych, ekonomicznych i politycznych. Są odważne i często prezentowane w niebanalnej, innowacyjnej w formie. Spektakle TR Warszawa podejmują często kontrowersyjną, jednak niezwykle istotną tematykę, która ma kształtować nowoczesną tożsamość i wrażliwość artystyczną widzów. Teatr oferuje 4 linie programowe. Jest to Linia międzynarodowa, czyli sztuki o międzynarodowym zasięgu, Linia nowych talentów, dzięki której mogą zadebiutować twórcy i twórczynie, Linia działań terenowych, które obejmują współpracę z lokalnymi instytucjami i organizację spektakli oraz warsztatów, a także TR Online, czyli transmisje spektakli w Internecie. Oferta teatru TR Warszawa obejmuje nie tylko wystawianie spektakli, lecz również realizację innych projektów, takich jak ekspozycje dzieł sztuki, koncerty i projekcje filmów. Działalność instytucji charakteryzuje się nowoczesnym podejściem, szukaniem nowatorskich środków wyrazu, które najlepiej przekażą prawdę o współczesności. Dodatkowo dzięki programowi TR BEZ BARIER, osoby niepełnosprawne mają ułatwiony dostęp do odbioru spektakli dzięki napisom i audiodeskrypcji. Bilety i wejściówki do TR Warszawa w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów
brak biletów
brak biletów
brak biletów
pt., 22.03, 19:00
7.50
sb., 23.03, 19:00
7.50
nd., 24.03, 16:00
7.50
śr., 27.03, 12:00
8.50
śr., 27.03, 19:00
8.50
cz., 28.03, 19:00
8.50

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!