1. Muzeum, teatr, koncert lub kino we Wrocławiu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film we Wrocławiu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy we Wrocławiu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Polski we Wrocławiu

Teatr Polski we Wrocławiu

Teatr Polski we Wrocławiu został założony w 1949 r. Obecnie dyrektorem placówki jest Jacek Gawroński, śpiewak operowy i aktor. Instytucja posiada trzy sceny, Dużą Scenę im. Jerzego Grzegorzewskiego, Scenę Kameralną i Scenę na Świebodzkim. Repertuar Teatru Polskiego we Wrocławiu oferuje komedie i interpretacje znakomitych dramatów. Na scenie można też zobaczyć innowacyjne produkcje młodych polskich autorów, recitale i spektakle familijne. Spektakle teatru Polskiego we Wrocławiu są różnorodne. Można wybierać spośród produkcji stworzonych na podstawie tekstów wybitnych polskich autorów, m.in. Aleksandra Fredry i Tadeusza Różewicza. Na scenie pojawiają się również znane na całym świecie tytuły, np. “Lot nad kukułczym gniazdem”, “Bracia Karamazow”, czy też “Caligula”. Dodatkowo oferta Teatru Polskiego we Wrocławiu obejmuje również działania edukacyjne, wykłady, spotkania oraz warsztaty organizowane i dla dzieci, i dla seniorów. Co więcej, Teatr Polski organizuje też rozmaite wydarzenia, takie jak wystawy i wernisaże. Bilety i wejściówki do Teatru Polskiego we Wrocławiu w najlepszych cenach kupić można na portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!