1. Muzeum, teatr, koncert lub kino we Wrocławiu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film we Wrocławiu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy we Wrocławiu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Wrocławski Teatr Komedia we Wrocławiu

Wrocławski Teatr Komedia

Wrocławski Teatr Komedia powstał jako rozwinięcie działalności Teatru Poniedziałkowego, założonego w 1997 roku przez Wojciecha Dąbrowskiego i Pawła Okońskiego, byłych aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy i Teatru Polskiego we Wrocławiu. Pierwszym spektaklem przygotowanym przez Teatr Poniedziałkowy były „Kochane pieniążki” w reżyserii Wojciecha Pokory (premiera 20 listopada 1997). Od stycznia 2005 roku Wrocławski Teatr Komedia ma swoją siedzibę na gościnnej scenie Wrocławskiego Teatru Lalek. Do tej pory Wrocławski Teatr Komedia zrealizował 29 premier. Między innymi: światową prapremierę „Przyjaznych Dusz” P. Valentine w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem publiczności „Kolacja dla głupca” " Francis'a Veber'a w reżyserii Pawła Okońskiego. Teatr występował gościnnie na wielu polskich scenach , uczestniczył w festiwalach (między innymi w prestiżowych Komediach Lata organizowanych przez warszawski Teatr Na Woli). Na festiwalu w Grudziądzu zdobył Grand Prix za spektakl „Unia bez tajemnic” w reż. Marcina Sławińskiego. Współpracuje z wybitnymi realizatorami, a w spektaklach występują znakomici aktorzy zatrudnieni w najlepszych polskich teatrach. Teatr w swojej ponad 24-letniej historii bawiąc i wzruszając zdobył sympatię tysięcy widzów konsekwentnie realizując hasło „Śmiech to zdrowie”. W 2013 roku z rąk Prezydenta Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, twórcy Wrocławskiego Teatru Komedia: Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński zostali uhonorowani prestiżowym tytułem Merito de Wratislavia – Zasłużony dla Wrocławia. Bilety i wejściówki do Wrocławskiego Teatru Komedia w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

brak biletów

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!