Kupujesz Voucher do teatru, muzeum i na koncerty

Nie ma lepszego prezentu niż dobrze spędzony czas. A takiego na pewno można doświadczyć w teatrze, muzeum, kinie czy na koncercie. Kupując voucher do teatru, właśnie to możemy ofiarować swoim bliskim – dobrze spędzony czas. Voucher do teatru to inaczej bilet otwarty – w ciągu sześciu miesięcy pozwala na zakup dowolnych biletów do instytucji kultury dostępnych na portalu kicket.com. Dlatego jeśli ofiarujemy komuś bilet do teatru na prezent z okazji urodzin we wrześniu, jubilat nie musi się spieszyć - może spokojnie doczekać ulubionego spektaklu i wybrać się na niego nawet w styczniu.

Nie ogranicza również kwota podana na bilecie – jeśli osoba posiadająca voucher chce zakupić bilety o łącznej wartości przewyższającej wartość vouchera, wystarczy dopłacić różnicę. Voucher do teatru jest aktywny we wszystkich instytucjach, które można znaleźć na naszym portalu. Możemy, na takich samych zasadach, zrealizować voucher między innymi kupując bilety na spektakl do takich teatrach jak Teatr Komedia, Teatr Capitol, Studio Buffo, Teatr 6. Piętro czy Teatr Polonia. Bilet otwarty na prezent możemy przesłać w formie papierowej na wybrany adres, tak by można było wręczyć go komuś osobiście. Ale bez względu na to, zaraz po zakupie voucher zostaje przesłany na adres mailowy i jest natychmiast gotowy do wykorzystania.

Bilety na prezent to zawsze tytuł, data i godzina – voucher do teatru to prezent bez tych ograniczeń. Dajemy bliskiej osobie możliwość wyboru ulubionej sztuki, towarzystwa i daty. Jedynym jego niezmiennym elementem jest gwarancja dobrze spędzonego czasu w teatrze!

 • Wybierz rodzaj vouchera

  Voucher portalu kicket.com

  Standardowy voucher w formacie DL (10cm×21cm) wysyłany na maila do samodzielnego wydrukowania, lub wysyłany wydrukowany na podany adres pocztowy (za dodatkową opłatą 15 PLN).

  Ważny przez 6 miesięcy od dnia zakupu, na całą ofertę portalu kicket.com. Idealny prezent dla bliskiej osoby na każdą okazję.

  +0 PLN

  LUB

  Voucher+plakat w kolaboracji z BARRAKUZ

  Voucher+plakat stworzony we współpracy z BARRAKUZ (Beata Śliwińska) w formacie B2 (50cmx70cm). Wysyłany wydrukowany na podany adres pocztowy (doręczenie 5 dni roboczych).
  Beata Śliwińska BARRAKUZ - visual designerka i ilustratorka. Jest fanką kolażu i na tej technice opiera głównie swój styl pracy. Laureatka wielu nagród, m.in. Polish Graphic Design Award 2018 za najlepszą ilustrację prasową i plakat komercyjny.

  +160 PLN

  za plakat

 • Wybierz wartość vouchera

 • Podaj dane kontaktowe

  Ulica, nr domu, nr lokalu

 • Zapłać