Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Kamienica w Warszawie

Teatr Kamienica

Teatr Kamienica to wyjątkowe miejsce na teatralnej mapie Warszawy. Pomysł na utworzenie teatru narodził się jeszcze w czasach PRL-u. Po wielu latach Emilianowi Kamińskiemu udało się otworzyć Teatr Kamienica w 2009 r. Zabytkowy gmach instytucji ma niezwykłą i bogatą historię. Wybudowany w 1910 r. uległ zniszczeniu podczas II wojny światowej. Po 1945 r. został odbudowany już w nieco innej formie, bo aż do czwartego piętra. Tam, gdzie obecnie mieści się sala restauracyjna teatru, niegdyś znajdowały się piwnice, które w czasie powstania służyły jako droga ucieczki Żydów z getta warszawskiego. Przede wszystkim Repertuar Teatru Kamienica słynie z wybornych i zabawnych komedii. Ich treść zawsze niesie za sobą przesłanie, które skłania do głębszej refleksji nad fabułą. Spektakle Teatru Kamienica poruszają ważne kwestie, które są ubrane w komiczne sytuacje i żarty. Dzięki temu w przystępnej dla każdego formie ukazują uniwersalne prawdy o dzisiejszych czasach. Do dyspozycji widzów Teatr Kamienica udostępnia trzy klimatyczne sale: Scenę Orlą, Scenę Elitarną i Scenę Piwnica Warsza. Oferta Teatru Kamienica to spektakle przeznaczone dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jednak dodatkowo placówka zaangażowana jest w działalność społeczno-kulturalną, np. organizację akcji dobroczynnych, debat eksperckich i warsztatów edukacyjnych. Bilety i wejściówki do Teatru Kamienica w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

pt. 6.10.2023, 19:30

8.47

sob. 7.10.2023, 16:30

8.47

sob. 7.10.2023, 19:00

8.47

brak biletów
niedz. 8.10.2023, 12:00

10.00

brak biletów
niedz. 8.10.2023, 14:00

10.00

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne