1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Loch Camelot w Krakowie

Teatr Loch Camelot

Teatr Loch Camelot mieści się od lat przy ul. Św. Tomasza 17 w Krakowie, w przepięknych zabytkowych piwnicach pod cieszącą się wielką popularnością „kultową” Cafe Camelot. Teatr prezentuje kameralne spektakle muzyczne, kabaretowe, monodramy, organizuje na swej scenie recitale i koncerty. Miejsce to łączy bogatą tradycję atmosfery Krakowa z najlepszym wykonawstwem, prezentuje wysoki poziom i tradycyjną rozrywkę w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tradycją jest sobotni spektakl kabaretowo – muzyczny o godz. 20:00, w którym bierze udział cały zespół Teatru. LOCH CAMELOT – to miejsce niezwykle popularne , mające grono swych fanów, zarówno wśród krakowian, jak i widzów polskich i całego świata. Znajduje się też na mapie ”obowiązkowych” miejsc, polecanych przybywającym i zwiedzającym Kraków turystom. LOCH CAMELOT powstał w Krakowie w październiku 1991 roku jako nieformalne artystyczne stowarzyszenie twórców różnych dyscyplin, w latach 1991 – 2016 działał jako Kabaret Loch Camelot, Scena „Teatr Loch Camelot” powstała w 2013 roku, jest kontynuacją tradycji artystycznych miejsca. Bilety i wejściówki do Teatru Loch Camelot w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!