Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ZEW się budzi festiwal 2024

Lesko
Stadion Miejski

Komediowa Gala Charytatywna

Gdańsk
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

Musicalowy Pamiętnik

Warszawa
Teatr WAM

STUDIO WAM

Warszawa
Teatr WAM

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

Wyśpiewać historię - dziesięciolecie tęczowego śpiewania chóru Voces Gaudii

Warszawa
Muzeum Historii Polski

Bitwa o Broadway

Gdynia
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Kongo

Warszawa
Teatr Capitol

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

CZARODZIEJSKI FLET. PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Legendy warszawskie

Warszawa
Teatr Capitol

Komedia odlotowa, czyli lumbago

Warszawa
Teatr Capitol

Sfora | Muzyczne Kolonie: Unlearning

Rajgród
Ośrodek Wypoczynkowy Knieja i Energetyk

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Alicja w Krainie Snów

Warszawa
Teatr Ateneum

Bezmatek, reż. Patryk Warchoł

Warszawa
Komuna Warszawa

Paryski wieczór

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Kuguar. Musical

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Merylin Mongoł

Warszawa
Teatr Ateneum

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa
Garnizon Sztuki

Etran de L'Aïr (Niger) - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

Cesarz

Warszawa
Teatr Ateneum

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Chłopcy z Placu Broni

Kraków
Teatr Współczesny w Krakowie

Boeing Boeing

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

L’ITALIANA IN ALGERI / GIOACCHINO ROSSINI

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki
Teatralna megaprodukcja Teatru Potem-o-tem. Grupa 60 widzów, w towarzystwie szalonego informatyka, udaje się autokarem do zabytkowego pałacu pod Warszawą na wirtualne wesele. Jeśli powiemy Wam, że to dopiero początek, to macie już pewność, że czeka Was nietypowe doświadczenie... Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy o nazwie Gluten Sex. Pierwszym testerem programu jest Julian, który dzięki Gluten Sex doświadczy wesela, którego nie było mu dane przeżyć w rzeczywistości. Widzowie spektaklu przyjmują rolę potencjalnych inwestorów programu Gluten Sex i przyglądają się wirtualnemu weselu, stając się biernymi uczestnikami wydarzeń. Twórca programu nie wie jednak, że jeden z widzów planuje hakerski atak na program. „Gluten Sex” to opowieść o samotności i próbie kompensowania rzeczywistości w wirtualnym świecie. To wizja niedalekiej przyszłości, w której zamknięci we własnych pokojach możemy przeżywać życie o jakim marzyliśmy. Uwaga: W kwietniu w roli w roli Poli Daty - 21.04, 22.04 Katarzyna Obidzińska, 23.04 - Marta Masza Wągrocka Spektakl powstał we współpracy z Pałacem Lasotów. _______________________________________________________________ Spektakl rozpoczyna się w autokarze, który zabierze widzów z siedziby Potem-o-tem pod adresem Nowolipki 2 punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. ZBIÓRKA: pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu w siedzibie Teatru Potem-o-tem (ul. Nowolipki 2/2a). Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia (pół godziny przed spektaklem) i skorzystania z toalety oraz naszego bufetu. PRZYJAZD AUTOKARU: 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu. ODJAZD AUTOKARU: sprzed siedziby Potem-o-tem punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. ______________________________________________ W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Czas trwania: 180 minut

Występują

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński SCENOGRAFIA: Julia Filińska KOSTIUMY: Irma Tylor MUZYKA: Piotr Skodowski VIDEO: Darek Redos GRAFIKA: Stefania Michera CHOREOGRAFIA: Barbara Synak
więcej+

Opinie naszych Widzów

(258)

10/10

Świetna koncepcja! Fabuła też ciekawa (choć nie jest to coś po czym będziesz rozkminiać na tematy życiowe).
więcej+

da.....@gm...il.com | 9.05.2024

10/10

Tu się proszę Państwa nie ma nad czym zastanawiać, tylko kupić bilet i dać się ponieść temu co przyniesie „Gluten Sex”. POLECAM
więcej+

zu.....@gm...il.com | 4.05.2024

10/10

Świetna sztuka! Wesoło, zaskakująco i daje do myślenia
więcej+

ka.....@gm...il.com | 3.05.2024

10/10

Rewelacyjny, zaskakujący i nowatorski!!! POLECAM!!!
więcej+

ag.....@....pl | 28.04.2024

10/10

Genialne! Opis spektaklu wydawał mi się mało przekonujący, ale to była petarda. Zabawne i głębokie jednocześnie, Pojechałyśmy całą grupą koleżanek, więc dodatkowo świetna integracja.
więcej+

ab.....@gm...il.com | 24.04.2024

10/10

Świetna sztuka, śmieszna, ale też daje do myslenia
więcej+

ka.....@gm...il.com | 24.04.2024

10/10

Świetny humor. Niecodzienny pomysł. Atmosfera niepowtarzalna. Jednym słowem polecam jak najlepiej wypieczoną, chrupiącą bułeczkę pełną ziarna i glutenu tylko bez glutenu :)
więcej+

sk.....@gm...il.com | 24.04.2024

10/10

To nie do końca był spektakl, nie do końca wydarzenie. To było przeżycie ponadto, które zostanie nam w głowach na długo. Wyrazisty i trafny humor, świetna gra aktorska. Trudno byłoby być bardziej wewnątrz tego, co działo się podczas tego wyjątkowego spotkania. Dzięki!
więcej+

ja.....@gm...il.com | 23.04.2024

10/10

Nie mam słów. To było prześwietne pod kazdymwzględem
więcej+

kr.....@....pl | 23.04.2024

10/10

Super spektakl…inny niż wszystkie …jestem miłe zaskoczona …BYŁO SUPER POLECAM W 100%
więcej+

ne.....@gm...il.com | 8.02.2024

10/10

Fajne, ciekawe, świetny kontakt z widzami. Inteligentny scenariusz fajnie zagrane
więcej+

dz.....@....pl | 7.02.2024

10/10

Bardzo fajne przedstawienie. Niekonwencjonalna formuła, nowatorska. Super się bawiłam.
więcej+

ad.....@gm...il.com | 7.02.2024

10/10

Wszystkie sztuki Potem o tem stawiają wysoko poprzeczkę, natomiast tę wyróżnia niestandardowe podejście do miejsca i konwencji. :) Polecamy osobom żądnym przygód. :)
więcej+

e......@gm...il.com | 6.02.2024

10/10

Są teatry i jest potem-o-tem, wspaniała, niepowtarzalna sztuka, rozrywka i najlepszy pomysł na spędzenie piątkowego wieczoru.
więcej+

ja.....@gm...il.com | 6.02.2024

10/10

Wspaniałe doświadczenie.
więcej+

Ol.....@gm...il.com | 5.02.2024

10/10

Teatr kojarzony z eleganckim budynkiem i wydarzeniami podczas których obowiązkowy jest frak a przynajmniej muszka czy krawat to… już było. Podczas wydarzeń sygnowanych Marką Potem-o-tem przestaniesz myśleć o teatrach. Przestaniesz myśleć o sztuce. Oni zabiorą Cię na SZTUKĘ. To już kolejny raz z tymi mega zdolniachami. Na pewno nie był to raz ostatni.
więcej+

Ma.....@gm...il.com | 4.02.2024

10/10

"To idzie młodość , młodość" !!! Tak trzymać !!! Uwielbiam oglądać na scenie aktorów niewypalonych zawodowo . Widać chochliki w oczach i ten czar...
więcej+

gr.....@gm...il.com | 30.01.2024

10/10

Spektakl, który wciąga widza w wykreowany świat, skłania do myślenia, a przy tym urzeka dystansem i humorem. Jednak na docenienie zasługuje nie tylko sam spektakl, ale całe wydarzenie - włącznie z przerwami czy drogą powrotną. Widać było, że zostało ono przygotowane przez ludzi z pasją i zaangażowaniem, a także z dobrym wyczuciem widza. Aż miło wspierać takie inicjatywy. :)
więcej+

ad.....@gm...il.com | 29.01.2024

10/10

Coś niesamowitego, niecodziennego, żywego, mądrego,, świetne teksty, doskonałe pomysły, wspaniali młodzi aktorzy! Jestem pid wielkim wrazeniem i spektaklu i teatru potem-o-tem. Wnosza nową przestrzeń, myśl i spojrzenie na teatr!!!! REWELACJA!!!
więcej+

an.....@gm...il.com | 29.01.2024

10/10

Jest to mój kolejny spektakl Potem-o tem i znowu byłam niesamowicie zadowolona i bardzo pozytywnie zaskoczona tym wydarzeniem. Zagrane świetnie i super zabawa.
więcej+

ja.....@....pl | 29.01.2024

10/10

Bardzo ciekawy, z jednej strony zabawny, ale daje do myślenia. Dla mnie było to przedstawienie, które pokazuje kompletnie inną perspektywę. Skojarzyłam spektakl z serialem Black Mirror, a ten ostatni uważam za znakomity. Na pewno będę wracać do Potem-o-tem
więcej+

ju.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Fantastyczne wydarzenie! Świetnie się bawiłam. Na pewno wybiorę się na inne spektakle do Potem-o-tem.
więcej+

99.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Bułka z makiem lepsza!! Było super, dziękujemy za hipnozę, było magicznie, kameralnie i z klasą, humor bardzo wyważony, nieoczywisty!
więcej+

ca.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Jeśli zastanawiacie się czy warto, to rozwieję wszelkie wątpliwości - Bardzo warto. A najlepiej pójść "w ciemno", czyli nie sprawdzać o czym jest spektakl, czego dotyczy i jakie tematy porusza - jak tak zrobiłem, zabierając drugą połówkę na randkę "w ciemno" i okazało sie, że w wirtualnej rzeczywistości też może być fajnie :))) Dla mnie solidna pozycja w top 3 mojej dość dużej historii teatralnej. Świeżość, energia, zabawa, abstrakcja - piękna strona sztuki :)
więcej+

wr.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Organizacja na luzie i z humorem ! Sztuka inspirująca zagrana z zaangażowaniem . Fajny pomysł na wieczór pełen zaskakujących i śmiesznych momentów . Polecam
więcej+

da.....@do...wy.pl | 27.01.2024

10/10

Świetnie po nim spałem :P haha, bo był taki dobry, angażujący i kreatywny, że mój mózg po powrocie do domu, zasnął bez problemu bo udanym dniu pełnym wrażeniem! Na pewno pójde na inne sztuki tego teatru
więcej+

a......@gm...il.com | 26.01.2024

10/10

To już mój 3 spektakl w Potem-o-tem :) kazdy był wspanialy i niepowtarzalny. Polecam bardzo dla każdego kto chciałby alternatywnie spojrzeć na teatr :)
więcej+

ki.....@gm...il.com | 26.01.2024

10/10

Inny wymiar teatru. Zaskakujący w każdym detalu, momentami wzruszający, dający do myślenia, raczej zabawny (no raczej, że tak). Cieszę się, że Was odkryłem i z przyjemnością, utęsknieniem czekam na kolejne wydarzenia!!!
więcej+

ra.....@gm...il.com | 5.04.2023

10/10

Oryginalny, zabawny i bardzo nietypowy spektakl.
więcej+

ka.....@gm...il.com | 4.04.2023

10/10

Świetne przedstawienie, wyjątkowa interakcja z widzem, bardzo polecam to doświadczenie! Perfekcyjnie zagrane role, dużo humoru, skłaniający do refleksji.
więcej+

ba.....@gm...il.com | 3.04.2023

10/10

powiew świeżości
więcej+

bo.....@gm...il.com | 3.04.2023

10/10

Byliśmy z dziewczyną na „Gluten sex”, naprawdę energiczne i angażujące widowisko w niekonwencjonalnym formacie. Z chęcią przyjdziemy na inne tytuły
więcej+

an.....@gm...il.com | 2.04.2023

10/10

Świetna zabawa, nietypowa realizacja
więcej+

em.....@ew...on.pl | 2.04.2023

10/10

Bardzo fajny, zaskakujący i satysfakcjonujący spektakl!
więcej+

ag.....@gm...il.com | 20.03.2023

10/10

To był najjaśniejszy wieczór w tym roku. Pełen niespodzianek, pełen pozytywnych wrażeń. Jestem pełna podziwu dla młodych ludzi, którzy wkładają tyle serca w tworzenie sztuki, spełniając przy tym swoje marzenia a nam dając wiele radości. Pozdrowienia dla całej ekipy a w szczególności dla pana Ryszarda. Wciąż jestem ciekawa, jak to się stało, Panie Ryszardzie, że Twoja bułka się zaświeciła :))) Serdeczności, Aneta
więcej+

ya.....@po...ta.onet.pl | 19.03.2023

10/10

Taki format to zupełnie coś innego. Aktorzy zachęcili by znów się z nimi spotkać. Na pewno skorzystamy z innych repertuarów. Polecajka!
więcej+

ag.....@....pl | 19.03.2023

10/10

Spektakl niepowtarzalny w swojej formule: rzeczywista podróż do wirtualnego świata przyszłości. Ku zabawie i ku przestrodze... Tym bardziej że to, co Twórcy przewidzieli pięć lat temu, już tu jest...
więcej+

ak.....@....pl | 11.02.2023

10/10

Kochani, doświadczyć takiego przeżycia to coś unikatowego. Przesłanie spektaklu stale aktualne. Prawda, kameralność, oryginalność i dobra zabawa GWARANTOWANE.
więcej+

iw.....@gm...il.com | 10.02.2023

10/10

Dynamiczny, ciekawy, pomysłowy. Polecam!! Fajna ekipa aktorów! 😀
więcej+

so.....@gm...il.com | 10.02.2023

10/10

Rewelacja! Kolejny raz wybraliśmy sie na spektakl w wykonaniu Pote o tem i nie zawiedlismy się! Suepr udany wieczór! Dzięujemy!
więcej+

ga.....@tl...en.pl | 10.02.2023

Zwiastuny

Gluten Sex

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!