Don’t give up

Monodram muzyczny w wykonaniu Anny Mierzwy, którego tytuł nawiązuje do twórczości Kate Bush, jednej z najciekawszych wokalistek ostatnich dekad XX i początku XXI wieku. Będzie to słodko-gorzki spektakl utrzymany w konwencji komediowo-dramatycznej, w którym Artystka wciela się w rolę świętującej swe urodziny Kasi. Dzieciństwo Kasi przypadło na przełom lat 80. i 90. Pewnego wieczoru zobaczyła ona w telewizji teledysk do piosenki „Wuthering Heights”, o jakości z jaką nigdy wcześniej się nie spotkała. I te dźwięki, ten uwalniający taniec, ta historia z Kasią zostały, a Kasia została marzycielką. Dziś jest już dorosłą kobietą i na marzenia nie ma czasu, bo wciela się w wiele ról, z których, jak większość przedstawicielek swojego pokolenia, stara się wywiązać perfekcyjnie – córka, żona, matka, dla jednych podwładna, dla innych szefowa, przyjaciółka, sąsiadka. Trudno znaleźć w tym natłoku samą siebie. Anna Mierzwa, wcielając się w rolę świętującej swe urodziny Kasi, w jeden wieczór opowie widzom o miejscu w życiu, w którym większość z nas była, jest lub będzie, a które jest świetnym początkiem nowego rozdziału. Spektakl będzie ucztą dla fanów twórczości Kate Bush, bowiem w spektaklu pojawią się najbardziej znane piosenki wokalistki. I pamiętajcie – DON’T GIVE UP! Projekt dofinansowany ze środków SKE – Związku Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie.

Organizator: Teatr Rampa

Występują

Anna Mierzwa

Kasia

Realizacja

Tekst i dramaturgia Agata Brajczewska Reżyseria Agata Brajczewska i Helena Radzikowska Aranżacje muzyczne Stanisław Pawlak Choreografia Krystyna Lama Szydłowska Scenografia i kostiumy Robert Woźniak Multimedia Ola Knedler

Opinie naszych Widzów

(2)

10/10

Spektakl "Don't Give Up" wywarł na nas ogromne wrażenie nie tylko za sprawą przesłania, ale także dzięki niezwykłej grze aktorskiej na najwyższym poziomie. Każda scena oddawała intensywne emocje i głębię treści, tworząc niezapomniane przeżycia teatralne.

ma.....@gm...il.com | 6.01.2024

7/10

Bardzo mi się podobało. Ładny głos. Kameralny spektakl

ar.....@gm...il.com | 2.02.2024

Adres i dojazd

Teatr Rampa, Klub Tragediowy

ul. Kołowa 20, Warszawa

Don’t give up

Warszawa, Teatr Rampa

sb., 02.03

19:00

od 70 zł

ostatnie miejsca

nd., 03.03

16:00

od 70 zł

ostatnie miejsca

Bilety dostępne do 02.03 godz. 13:00

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!