1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Aula ARTIS w Poznaniu

Aula ARTIS

Aula Artis (Poznań), założona w 2010 roku, to jedna z największych sal koncertowych i konferencyjnych, wyposażona w sprzęt multimedialny i mogąca pomieścić do 600 osób. Oprócz koncertów i spektakli Aula Artis służy jako miejsce dla innowacyjnych projektów artystycznych, międzynarodowych konferencji oraz spotkań ze znanymi osobami ze świata nauki, kultury, polityki i mediów. Jest domem dla Polskiego Teatru Tańca, Teatru Polonia Krystyny Jandy, Teatru STU Krzysztofa Jasińskiego, a także dla inicjatyw studenckich i szkolnych. Istotnym aspektem działalności Auli Artis jest wspieranie lokalnych inicjatyw kulturalnych, co uwidocznia się w jej bogatym repertuarze, obejmującym m.in. spektakle Festiwalu Teatralnego MALTA i Międzynarodowego Festiwalu Flamenco. Oprócz współpracy z organizacjami pożytku publicznego, Aula Artis w Poznaniu tworzy własną ofertę kulturalną, m.in. Festiwal Małych Form Teatralnych i projekt BEST NEW MUSIC. Aula ARTIS znajduje się przy Ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu. Bilety na wydarzenia w Auli Artis dostępne są na kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!