Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

Kalyani

Chorzów
Chorzowskie Centrum Kultury

To Wiem Na Pewno

Warszawa
Teatr Ateneum

„Piosenka Ci nie da zapomnieć” czyli Jan Emil Młynarski gra, śpiewa i opowiada. Recital osobisty

Warszawa
Teatr Ateneum

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Excentrycy

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Hip Hop Festival Poznań 2024

Poznań
Malta

48 URODZINY TEDE - JASTARNIA - WEJŚCIE 49 || 48 H NA 48 NUMERÓW / DWA KONCERTY / PIANA PARTY

Jastarnia
Wejście 49 Jastarnia

Mów mi Italiano!

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

ADAM

Warszawa
Bohema House Teatr Ekologiczny

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Olkusz
Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu

Prezent urodzinowy

Warszawa
Teatr Capitol

Komedia odlotowa, czyli lumbago

Warszawa
Teatr Capitol

Mayday Bigamistka

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Iluzjonista Y "To jest ustawione" / Sopot

Sopot
Sheraton Sopot Hotel

Kuguar. Musical

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Nic się nie stało

Warszawa
Garnizon Sztuki

Vivacity - a Parade of Jazz Dance | PREMIERA

Warszawa
Scena Relax

Łóżko pełne cudzoziemców

Opole
Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

Nic nie gra

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Szalone nożyczki

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

VSJF: Natalia Szczypuła & Vertigo Band

Wrocław
Hala Stulecia

Dakh Daughters - 10-lecie Fundacji Widowisk Masowych

Kraków
ICE Kraków

Narzeczony mojej żony

Kraków
Teatr Praska 52

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

HALKA / STANISŁAW MONIUSZKO (WERSJA WILEŃSKA)

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka
Spektakl „Diva Show” mieści się w konwencji stand-upu. To historia mężczyzny ze zdiagnozowanym zaburzeniem osobowości „borderline”, narcystycznie uzależnionego od potrzeby akceptacji, marzącego o uznaniu i estradowym sukcesie. Nie jest to jednak, jak mogłoby się wydawać, historia drag queen. Opowieść o bohaterze jest czymś więcej – to obraz człowieka wychowywanego przez samotną matkę, w rodzinie pozbawionej czułości i bliskości. Człowieka, który od dziecka marzy o byciu gwiazdą. Z fantazji rodzi się własna kreacja Tiny Turner, będącej jego idolką. Osią spektaklu jest poszukiwanie własnej tożsamości seksualnej i płciowej – zmagania z odpowiedzią na pytanie kim, a może czym, jest bohater. Maćkowiak nie boi się interakcji z widzami, przez cały czas trwania spektaklu prowadzi z nimi momentami dowcipny, momentami poważny, dialog. Przeprowadza widzów od śmiechu, poprzez wzruszenie, do łez i – co najważniejsze - skłania do głębokiej refleksji nad własnym życiem.

Czas trwania: 110 minut

Występują

Realizacja

Autor: Kamil Maćkowiak Reżyseria: Kamil Maćkowiak Scenografia: Katarzyna Zbłowska

Opinie naszych Widzów

(370)

10/10

Było super, Kamil jest świetnym aktorem. Pociągnąć samemu taką sztukę jest bardzo trudnym wyzwaniem. Prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

do.....@gm...il.com | 27.11.2023

10/10

Fantastycznie zagrany monodram z trescią, która bawi do łez, wzrusza i potrafi skłonić do gorzkiej refleksji.

Kr.....@gm...il.com | 22.11.2023

10/10

Rewelacyjna zabawa. Super kontakt z aktorem. Dla mnie najlepszy teatr w mieście.

re.....@....pl | 17.11.2023

10/10

Świetne przedstawienie! Trudne tematy i ubaw do lez - zdaje się, że połączenie niemożliwe, Zdecydowanie polecam!!!

an.....@....pl | 17.11.2023

10/10

Tego nie da się opisać. Pełen profesjonalizm. Byłam na premierze 10 lat temu, później jeszcze 2 razy na Zachodniej. Po tylu latach wciąż śmieszy, wzrusza. Kamil wielki szacunek za to co robisz. Czekam na drugą część, ale niestety dopiero po nowym roku.

ma.....@....pl | 16.11.2023

10/10

Byłam na prawie wszystkich spektaklach. Ten wywarł na mnie największe wrażenie. Niesamowite - to najlepszy komentarz. Pan Kamil Maćkowiak - Wielki Aktor - zaangażowanie w kontakt z publicznością niesamowite. Nigdy nie zapomnę tego wieczoru. Wielkie Brawa, Brawa....... Dziękuję za Super wieczór. Pozdrawiam serdecznie.

ew.....@gm...il.com | 15.11.2023

10/10

Super przedstawienie. Bardzo emocjonalne

iw.....@....pl | 15.11.2023

10/10

Cudowne, wspaniale zagrane przedstawienie. Trochę śmiechu i trochę łez

ma.....@on...et.pl | 15.11.2023

10/10

Bawiłam się wspaniale, a Kamil Maćkowiak bezkonkurencyjny.

gr.....@....pl | 14.11.2023

10/10

Spektakl fenomenalny. Pan Kamil nawiązuje bezpośredni kontakt z widzem. Świetny aktor, skwer głos. Pan Maćkowiak nie boi się wplatać prywatnych anegdot w czasie sztuki. Podziw za wytrzymałość w chodzeniu na szpilkach. To już drugi raz kiedy mogłam być na ostatnim spektaklu gdzie gra Pan Kamil.. Jest to niesamowite przeżycie, że uczestniczy się w ostatnich sztukach. Poprzednia sztuka, którą kończył grać Pan Kamil było Mayday wystawiane w teatrze Jaracza. Jestem pełna podziwu dla metamorfozy Pana Kamila w Divę. Ukłony dla charakteryzatorek. Ważne jest również to, iż Pan Maćkowiak nie trzyma się ściśle scenariusza i czasu. Co w moim przypadku jest na plus. Już nie mogę się doczekać kiedy pójdę. A Divę 2.

fr.....@....pl | 14.11.2023

10/10

Spektakl super. Polecam niezdecydowanym. Idżcie na sztuki Kamila Mackowiaka . Naprawde warto !!!! Bylismy juz 2 razy i mamy kolejne bilety .😊

Ma.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Jak zawsze, spędziłam w Waszym w teatrze wspaniały wieczór, Wczorajsza sztuka jednak przeszła moje najśmielsze oczekiwania i kompletnie wywaliło mnie z butów... "DIVA Show" to niezwykłe doświadczenie teatralne, które przenosi widza w fascynującą podróż przez świat ekstrawagancji, sztuki i muzycznego spektaklu. Pan Kamil Maćkowiak, znany z niezwykłego talentu aktorskiego (który miałam okazję zobaczyć na innych jego występach, np. Idiota, Zombi, 50 słów) i wielostronnych umiejętności artystycznych, prezentuje się w roli głównej gwiazdy tego niezwykłego widowiska. Pan Kamil Maćkowiak dosłownie błyszczy na scenie nie tylko jako aktor, ale również jako wokalista, tancerz i gospodarz całego show. Pan Kamil Maćkowiak nie tylko oczarowuje widzów swoim znakomitym aktorstwem, ale również zapewnia niezapomniane chwile za sprawą porywającego śpiewu i spektakularnych choreografii. Jego wszechstronność artystyczna błyszczy na scenie, a publiczność nieustannie jest zaskakiwana różnorodnością talentów, jakie prezentuje. W spektaklu "DIVA Show" dominuje energia, kreatywność, ale i ogromna dawka emocji. Melodramatyczne momenty przeplatają się z komicznymi historyjkami, anegdotami, a także fenomenalną interakcją z publicznością, tworząc zrównoważone widowisko, które zarówno rozbawi widza do łez, ale także dotknie jego najczulszych punkty i pozostawi z pytaniem.... Efekty dźwiękowe doskonale podkreślają każdy aspekt przedstawienia, dodając mu dynamiki i wzmocnienia emocjonalnego. "DIVA Show" to spektakl, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych produkcji teatralnych. Kamil Maćkowiak udowadnia, że jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale również kreatywnym artystą, zdolnym połączyć różnorodne elementy sztuki w niezapomniane doświadczenie teatralne. Polecam każdemu, a ten, kto nie widział części 1, może tylko żałować. Ja z niecierpliwością czekam na część drugą !

pg.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Fantastyczne !!!!❤️

ha.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Nie mam słów, emocjonalny rollercoaster. Świetny występ!

ka.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Wspaniały spektakl, poruszył we mnie wszystkie możliwe emocje. Przeżyłam istne katharsis, będę polecać Divę każdemu, jak i cały Teatr Kamila Maćkowiaka.

ka.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

To była moja kolejna randka z Divą. Równie udana i niezapomniana. Podziwiam Kamila za błyskotliwość, charyzmę i wyjątkową relację z widzami. Doceniam poczucie humoru i poruszenie nawet niewzruszonych serc. Grażyna ;)

bo.....@....pl | 9.11.2023

10/10

Spektakl super, żałuję że tak późno Go obejrzałam

ew.....@....pl | 8.11.2023

10/10

Fascynujący Kamil Maćkowiak

sy.....@....pl | 8.11.2023

10/10

Jak zawsze na najwyższym poziomie. Uśmiechnięta ale z refleksjami. Gra która nie zostawia obojętnym. Brawa dla P.Kamila.

jo.....@on...et.pl | 7.11.2023

10/10

Ojej, jak to trudno ująć emocje i przeżycia w słowa! Spektakl wyjątkowy, poruszający, choć momentami zabawny, dający cały wachlarz przeżyć, emocji i wrażeń. Wyśmienita gra aktorska Kamila Maćkowiaka. Wieczór z tym spektaklem jest wyjątkowy.

jo.....@on...et.eu | 7.11.2023

10/10

Super sztuka.

an.....@tl...en.pl | 7.11.2023

10/10

Poprostu SZTOS ♥️ Kamil Maćkowiak jak zwykle na scenie przekonywujący do bólu, w fantastyczny kontakcie z publicznością. Świetnie wcielił się postać, aż trudno było uwierzyć że nie opowiadał o sobie. Cudnie, że mamy w Łodzi taki teatr, inny niż wszystkie, z repertuarem o ambitnych treściach, podanych w sposób inteligentny i przystępny. Teatr, który jednocześnie często bawi do łez. Dziękuję Kamil, że z nami jesteś i proszę o więcej♥️

go.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Tak trzymać!

st.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Wspaniały, zabawny i poruszający na zmianę, żonglujący emocjami bohatera i widzów Kamil Maćkowiak. Na scenie co trochę wybucha bomba uczuć, emocji i zjawisk targających bohaterem z zaburzeniami border Line. Wspaniała gra aktorska, a przewrotny pomysł na scenariusz i reżyserię spektaklu nadają mu dynamikę odzwierciedlającą zmienność nastrojów i stan psychiki osoby z zaburzeniem BL. Oprócz walorów artystycznych jest to sztuka z misją i przesłaniem zwiększającym świadomość i wiedzę społeczeństwa na temat Border Line, a bardziej ogólnie - neuroróżnorodności, podkreślająca jak ważna, potrzebna i w ogóle nie wstydliwa jest praca z psychologiem, psychiatrą czy terapeutą gdy człowiek potrzebuje wsparcia.

fo.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Tego nie da się opisać trzeba zobaczyć

bo.....@au...af.pl | 7.11.2023

10/10

Rewelacyjne przedstawienie, Kamil Maćkowiak zachwyca kunsztem aktorskim

kw.....@po...ta.onet.pl | 7.11.2023

10/10

Gorąco polecam tą sztukę, wiele emocji.

wi.....@po...ta.onet.pl | 7.11.2023

10/10

Wyjątkowy spektakl, który dotknął mnie tak głęboko, że wywołał u mnie stany lękowe. Niesamowite jak Kamil Maćkowiak potrafi wejść w umysł widza.

sw.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Początek przedstawienia zaskoczył mnie bardzo, spodziewałam się tradycyjnego spektaklu teatralnego. Przyznam, że wcześniej wiedziałam tylko, jakie problemy będą poruszane na scenie, a nie w jaki sposób. Jednak kiedy pierwszy szok minął, udało mi się przestawić się na odbiór sztuki zaproponowany przez aktora. Jestem zauroczona i pełna podziwu dla Maćkowiaka. To co robi na scenie jest doskonałe.

mi.....@....pl | 7.11.2023

10/10

Mistrzowskie aktorstwo🤩

ag.....@gm...il.com | 6.11.2023

10/10

Na długo zostanie w mojej pamięci. Gratuluję pomysłu i wykonania.

za.....@gm...il.com | 6.11.2023

10/10

Świetny spektakl, świetny aktor

do.....@....pl | 5.11.2023

10/10

Fenomenalna sztuka , zaskakująca , nieoczywista . Porusza wiele emocji od radości do wzruszenia. Pozostawia widza z tematami do przemyślenia i zatrzymania się na chwilę. Polecam szczerze wszystkim tym którzy chcą przeżyć coś poruszającego .

mi.....@on...et.pl | 5.11.2023

10/10

Jak wszystkie spektakle u Maćkowiaka, spektakl był połączeniem zabawy z widzem, na kanwie dość ważnej i ciężkiej tematyki. Dawało to "złapanie oddechu" i umożliwiało zbilansowanie posiadanej już wiedzy na poruszany temat, odniesienie do znanych ludzi i sytuacji. Jak zwykle doskonale zagrane, zrobione super, choć nie lekkie, nie przygniatało.. Super, super, super.

bm.....@on...et.eu | 5.11.2023

10/10

To nie tylko show. Spektakl zmusił mnie również do przemyśleń. Chętnie zobaczę go jeszcze raz, bo mam wrażanie , że nie wychwyciłam wszystkiego , co chciał nam przekazać odtwórca roli. A poza tym , myślę ,że każdy spektakl jest trochę inny, skoro to publiczność nadaje mu czasami kierunek. Urszula. PS Słowa uznania dla wizażystki. Stworzyła piękną twarz kobiecą!.

ws.....@po...ta.onet.pl | 5.11.2023

10/10

Polecam. rewelacyjny Kamil Maćkowiak.

ra.....@in...ia.pl | 5.11.2023

10/10

Jak zawsze super. Wspaniała gra aktorska i fajnie spędzony czas . Już czekamy na Diva 2.

ka.....@gm...il.com | 5.11.2023

10/10

Mistrzostwo Aktorstwa

sk.....@....pl | 5.11.2023

10/10

Zawsze wymagają od widza przemyślenia. Nie jest to komediowa papka.

ff.....@ga...ta.pl | 4.11.2023

10/10

Nadal jestem pod dużym wrażeniem

sz.....@....pl | 4.11.2023

Zwiastuny

Diva Show

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!