Małżeństwo we frankach | #WspieramKulture - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

10,0 / 10

Małżeństwo we frankach | #WspieramKulture

Link do bezpłatnej transmisji znajdziesz na stronie Youtube: KLIKNIJ TUTAJ

Sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, możecie Państwo liczyć na szczęśliwe zakończenie. Występują: Ewa Romaniak, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski i Jan Jakub Należyty.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to najnowsza sztuka cenionego autora, muzyka, tekściarza, reżysera i producenta teatralnego - Jana Jakuba Należytego, twórcy takich hitów, jak „Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, „Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą” czy „Dieta cud - komedia odchudzająca”.

- Moja najnowsza sztuka opowiada o losach pewnego małżeństwa, które postanawia się rozwieść, ale małżonkowie nie mogą się rozstać ze względu na zaciągnięty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Muszą nawet dalej mieszkać razem w tym samym mieszkaniu i choć paradoksalnie z początku wydaje się, że kredyt jest silniejszy od miłości, na koniec może się okazać, że jest dokładnie na odwrót…. - mówi Jan Jakub Należyty. I dodaje: Serdecznie zapraszamy na premierę frankowiczów, małżeństwa z krótszym i dłuższym stażem oraz wszystkich, którzy chcą spojrzeć na swoje życie, problemy i marzenia z dystansu i lubią pośmiać się z samych siebie.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to komedia muzyczna z najpiękniejszymi romantycznymi piosenkami w tle, napisanymi przez Jana Jakuba Należytego.

Na scenie występuje Renata Pałys, Julita Kożuszek-Borsuk, Jan Korwin-Kochanowski, Maciej Luśnia.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Super.

  da.....@in...ia.pl / 26 września 2017

 • 10,0/ 10

  należało by poprawić ustawienie stołów, z 3 rzędu bardzo słaba widoczność, brak podniesienia sceny utrudnia widoczność

  ka.....@po...ta.onet.pl / 26 września 2017

 • 10,0/ 10

  To wspaniały spektakl. Wspaniała gra aktorska i wspaniała muzyka. Wybrałem się na ten spektakl z dziewczyną, z którą byłem 7 lat i ze mną zerwała. Od 7 miesięcy próbuje uratować nasz związek. Całkiem przez przypadek wybrałem tą sztukę. Nie sądzę, żeby na niej zrobiła duże wrażenie. Ba, powiedziała mi nawet, że się jej nie do końca podobało...i śpiew tego Pana też. Ja jednak sztukę odnajduję wspaniale, przesłanie też. W życiu nie warto się kłócić. Warto budować, trwać, kochać, cieszyć się winem i kolacją oraz ludźmi, aktorami, którzy chcą, mają pomysł aby przekazać za pomocą sztuki tą ważną prawdę – spieszmy się kochać ludzi, bo szybko odchodzą.......Pozdrawiam Cię Domi..........i może coś do Ciebie dotrze. A zespołowi aktorskiemu życzę dużo sukcesów.

  bi.....@bu...he.pl / 26 września 2017

Krakowski Teatr Komedia - Adres i dojazd

http://www.krakowski-teatr-komedia.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.