Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Resort Komedii w Warszawie

Resort Komedii

Scena komediowa mieszcząca się na Placu Teatralnym. W Resorcie Komedii przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i spektakle improwizowane. Przedstawienia takie, wymyślane są na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności i stanowią zawsze niezwykłe, unikatowe przeżycie. Resort Komedii tworzą stołeczni komicy i komiczki, którzy codziennie mają dla Was przygotowaną odpowiednią dawkę inteligentnego i abstrakcyjnego humoru. W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom. Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką. Gramy dla Państwa codziennie! Bilety i wejściówki do Resortu Komedii w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne