Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Komedia - ... mój teatr w Poznaniu

Teatr Komedia - ... mój teatr w Poznaniu

Mój Teatr w Poznaniu to miejsce niezwykłe - jedyny w Poznaniu prywatny teatr komediowy. Jego siedziba znajduje się na poznańskim Grunwaldzie - przy ul. Grochowskiej 49. Założony został 1. lutego 2023 roku przez Sandrę Matuszak (dyrektor artystyczną teatru, a także reżysera i pedagoga teatralnego) oraz Cezarego Gierackiego (dyrektora Teatru, aktora i konferansjera). Teatr Komedia może pochwalić się znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Katarzyna Terlecka, Tadeusz Falana, Mikołaj Fajfer, Artur Kamiński, Magdalena Pawelec i wielu innych. Teatr dysponuje kameralną sceną z widownią dla 78 osób. Repertuar Mój Teatr ma bardzo bogatą ofertę spektakli - wsród nich znajdziemy spektakle komediowe, koncerty muzyczne, występy kabaretowe, wydarzenia dla dzieci oraz show komediowo - muzyczne przygotowywane przez artystów Teatru na specjalne okazje, takie jak Halloween, Sylwester, czy Walentynki. Teatr Komedia to miejsce, które przyciąga Poznaniaków swoim kameralnym klimatem i gwarancją świetnej zabawy. Bilety i wejściówki do Mojego Teatru w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne