Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ZEW się budzi festiwal 2024

Lesko
Stadion Miejski

Musicalowy Pamiętnik

Warszawa
Teatr WAM

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

Bitwa o Broadway

Gdynia
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

#kopciuszek

Warszawa
Teatr Capitol

Kongo

Warszawa
Teatr Capitol

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Wzrusz Moje Serce

Warszawa
Teatr Ateneum

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Spaghetti Poloneze

Warszawa
Scena Relax

GREASE

Warszawa
Scena Relax

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Kwartet

Warszawa
Teatr Ateneum

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

Boeing Boeing

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

SEN NOCY LETNIEJ / FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY

Warszawa
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Once

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Kuguar. Musical

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Gaye Su Akyol - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

Niepamięć

Warszawa
Garnizon Sztuki

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Września
Wrzesiński Ośrodek Kultury w Wrześni

LA FINTA GIARDINIERA / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

CZARODZIEJSKI FLET. PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki
Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych. Weź udział w spektaklu, w którym możesz wpłynąć na bieg opowiadanej historii! Dzięki wskazówkom udzielanym przez Ciebie i pozostałych widzów, każde spotkanie z bohaterami kończy się inaczej. Pomóż zmienić bieg wydarzeń. Odkryj z nami magię teatru zaangażowanego! O SPEKTAKLU Miłość, seks i powroty to momentami zabawna, momentami wzruszająca, dynamiczna opowieść o współczesnych relacjach partnerskich. Przedstawiamy trzy historie o świecie, w których każdy chce być kochany, i w których każdy marzy o spełnionym związku. Ale czy to w ogóle dzisiaj jest możliwe? Alex i Sasza od lat budują szczęśliwy związek, który dobrze funkcjonuje w bezpiecznej przystani akceptacji przyjaciół. Ale poza nią cały czas tkwią w szafie. Alex jest już zmęczona byciem “tylko przyjaciółką” Saszy podczas rodzinnych spotkań. Z kolei ta druga jest przerażona myślą o konfrontacji. Czy bohaterki znajdą kompromis? A może narastająca frustracja sprawi, że zaczną wątpić w swoje uczucie i podważać jego fundamenty? Tymczasem u Julii i Pawła wszystko jest super. Do momentu przekroczenia progu sypialni. Oboje żyją wspomnieniem czasów dawno minionych – namiętności i bliskości, które najpierw zapierały dech w piersiach i obezwładniały, a potem nagle zniknęły i pozostawiły dziurę trudną do wypełnienia. Więcej pikanterii, eksperymentów – pomysły się nie kończą… A może… “Otworzymy ten związek, kochanie, co myślisz?” Czy między nimi naprawdę jest tak dobrze, jak komunikują, że jest? Ela i Kacper są rodzicami, którzy długo starali się o dziecko. Tylko… Po jego narodzinach coś się między nimi zmienia – tamtych fal już nie ma. Rola rodziców przerasta ich jako parę, generuje konflikty. Najpierw wszystko było dobrze, a teraz lepiej czują się w towarzystwie innych ludzi. Osobno. Czy poza dzieckiem jeszcze coś ich w ogóle łączy? A może tak naprawdę to tylko oczekiwania społeczne i presja patriarchatu? To wszystko obejrzycie w pierwszej części! W drugiej – do akcji wkraczacie Wy – drodzy widzowie. Wybierzecie jedną z przedstawionych historii i pod czujnym okiem Jokera będziecie mogli zadać pytania bohaterom i podzielić się swoim doświadczeniem, a nawet wejść na scenę – jak to w spektaklu granym metodą teatru forum! Dzięki aktywnemu uczestnictwu widzów, wieczór zyska nowy wymiar – stanie się dialogiem o związkach i miłości. W końcu przez teatr opowiadamy o tym, co nas dotyka. Bywa zabawnie, bywa wzruszająco, zawsze ekscytująco.

Czas trwania: 120 minut

Organizator: Teatr XL imienia Artystów Zaangażowanych

Występują

Tomasz Ostach

Robert, Misha, Kacper

Grzegorz Jarek

Paweł, Mały, Damian

Diana Karamon

Joker

Milena Kranik

Julia, Alex, Marta

Katarzyna Hodana

Afrodyta, Sasha, Ela

Realizacja

Produkcja: TEATR XL Autorka: Diana Karamon Reżyseria: Diana Karamon Reżyseria świateł i konsultacje scenograficzne: Raptus Wybitny Kostiumy: Sebastian Szarata Autorska muzyka/teksty piosenek: Dominik Zacharski Występują: Katarzyna Hodony, Milena Kranik, Grzegorz Jarek, Tomasz Ostach/Maciej Zuchowicz Czas: 120 min.

Opinie naszych Widzów

(25)

10/10

Wspaniałe przedstawienie w którym to widzę zdecyduje którą historii kontynuować jak ma być kontynuowana. Aktorzy i reżyserką stanęli na wysokości zadania Polecam wszystkim.

M.....@pl...cy.pl | 21.01.2024

10/10

Myślałam, że to będzie mini gniot, a to był naprawdę fantastyczny, ciekawy emocjonalny spektakl! Bardzo dobrze się bawiłam :)

Mo.....@gm...il.com | 20.01.2024

10/10

Nie ma co pisać za dużo. Trzeba zobaczyć. Świetne przedstawienie!

wo.....@gm...il.com | 3.12.2023

10/10

Bardzo ciekawe doświadczenie, warto obejrzeć i uczestniczyć nie tylko z uwagi na doskonałą grę aktorską ale również ze względu na formułę spektaklu prowokującą do analiz socjologiczno- psychologicznych. Trudno wejść w tę konwencję ale za to po wejściu, trudno z niej wyjść. Zachęcam!

go.....@gm...il.com | 19.11.2023

10/10

Wciągneliście naszą grupę do dyskusji.gratulacje.

ha.....@....pl | 25.10.2023

10/10

Rewelacyjne przedstawienie,a teatr ma swój klimat.Polecam w 100%

ww.....@....pl | 22.10.2023

10/10

Świetne widowisko i bardzo ciekawy koncept angażowania publiczności. Polecam!

i......@gm...il.com | 21.10.2023

10/10

Niesamowite emocje podczas rozmowy z aktorami, co pozwoliło bardzo mocno wejść w odgrywane przez nich role. Rollecoster emocjonalny!

ir.....@po...ta.fm | 24.04.2023

10/10

Było wspaniałe! Dziękujemy za nowe doświadczenie. Polecamy.

Ke.....@gm...il.com | 19.03.2023

10/10

Cudowny, wartościowy wieczór ze sztuką ❤️

wl.....@gm...il.com | 18.03.2023

10/10

Wspaniała, poruszająca, zabawna, dająca do myślenia Sztuka przez 'S'.

ka.....@gm...il.com | 18.03.2023

10/10

Byliśmy z żoną zachwyceni. Wybieramy się na kolejny. Być może będzie to nasza ulubiona formuła.

po.....@gm...il.com | 29.01.2023

10/10

Dla mnie była to spotkanie z zupełnie nową formą przedstawienia. Początkowo niespecjalnie wciągnęły mnie przedstawione historie, były fajnie zagrane, ale bardzo dalekie od mojego życia, jestem bowiem o wiele starszy niż bohaterowie. Nie za bardzo zastanawiałem się nad tym co widzę i jak potoczyły się dalej przedstawiane losy. Przyjąłem historie tak jak podano i myślałem, że wyjdę troszkę rozczarowany. To się jednak diametralnie zmieniło kiedy Dżoker uruchomił forum. Nagle poczułem, że mimo wszystko losy bohaterów są dla mnie ważne, że chcę i mogę mieć na nie wpływ. Polecam każdemu aby to przeżyć taką zmianę ! ... w sumie nie tylko w teatrze :-) Tym razem jeszcze szczególne brawa dla widza, który był na tyle odważny aby zagrać część roli. Super to zrobił. Dzięki niemu było jeszcze ciekawiej zobaczyć koniec. Na pewno chętnie wrócę i serdecznie polecam Teatr XL.

tk.....@....com | 29.01.2023

10/10

Było super, mojej dziewczynie nawet udało się odegrać rolę na scenie jako aktorka.

ma.....@gm...il.com | 20.12.2022

10/10

Fantastyczny spektakl poruszający bardzo ważne tematy dotyczące milosci i komunikacji w związku. Jeszcze lepsze było to, że można było o tym podyskutować, zmienić bieg wydarzeń. Aktorzy świetnie wcielili się w rolę. Chętnie jeszcze raz wezmę udział w scenie z forum.

ma.....@gm...il.com | 11.12.2022

10/10

Sztos!

na.....@gm...il.com | 11.12.2022

10/10

ŚWIETNY! Na spektaklu prowadzonym metodą teatru forum byłam już drugi raz. Ważny i angażujący temat miłości i naszych potrzeb, często niespełnianych, o których nie potrafimy rozmawiać. Polecam każdemu zarówno ten spektakl jak i pozostałe propozycje Teatru XL - wspaniała atmosfera i ludzie tworzący to miejsce! Do zobaczenia!

an.....@gm...il.com | 28.11.2022

9/10

Dużo pozytywnej energii i zaangażowania w całym zespole. Konwencja trudna do wykonania wymagała pewnych uproszczeń. Pierwszy i trzeci epizod, mniej czytelny i spójny. Generalnie duży plus za pomysł i odważne wykonanie. Polecam.

TO.....@....PL | 18.12.2023

9/10

Dobrze poprowadzone i angażująca ‚sesja teatralna. Zycie samo :)

ro.....@gm...il.com | 3.12.2023

9/10

Świetnie się bawiłam! Znakomici aktorzy, prowadzący, zaplecze organizacyjne,

ol.....@gm...il.com | 23.04.2023

8/10

Dużo pozytywnej energii i zaangażowania w całym zespole. Konwencja trudna do wykonania wymagała pewnych uproszczeń. Pierwszy i trzeci epizod, mniej czytelny i spójny. Generalnie duży plus za pomysł i odważne wykonanie. Polecam.

TO.....@....PL | 18.12.2023

8/10

Ciekawa koncepcja spektaklu, świetna gra aktorska. Jedynie momentami wkradały się niezrozumiałe fragmenty – kiedy pan z panią się gonią dookoła pokoju odrobinę za długo, albo druga pani po raz kolejny zrzuca płaszcz – to takie mini dłużyzny, które trochę rozbijają flow spektaklu. Ale ogólnie moja ocena jest bardzo dobra! Gratulacje!

pi.....@le...tt.com.pl | 24.04.2023

8/10

Kameralne miejsce, świetny pomysł na interaktywne wydarzenie.

ma.....@gm...il.com | 12.12.2022

8/10

Spektakl dobry, gra aktorska bardzo dobra. Natomiast moim zdaniem na taki rodzaj - teatr forum publiczność nie jest gotowa. Być może zbieg okoliczności, a być może polska mentalność sprawiły, że bardzo trudno było mi wytrzymać do końca. Diana miała kontrolę nad przebiegiem, jednak komentarze widzów wymieniane między sobą były chamskie, sarkastyczne i wulgarne. Nie do aktorów tylko o osobach, które odważyły się powiedzieć swoje zdanie. Młodzi ludzie przeglądający insta, rozmawiający w trakcie, wyśmiewający innych… trudne było to doświadczenie… nie z winy teatru

ul.....@gm...il.com | 11.12.2022

7/10

Ta forma sprowokowała nas do rozmowy po przedstawieniu. Zastanawialiśmy się nad możliwościami i innymi rozwiązaniami. Nasza propozycja to jedna historia, którą mozemy bardziej zgłębić mając więcej czasu i dzięki temu będzie można w sztuce przejrzeć się jak w lustrze. Doświadczyć refleksji na głębszym poziomie.

ma.....@gm...il.com | 21.10.2023

Adres i dojazd

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych,

Pl. Hallera 5, Warszawa

MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum

Warszawa, TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych

jutro

20:00

od 80 zł

dostępne miejsca

pt., 26.04

20:00

od 80 zł

od 64 zł

dostępne miejsca

Bilety dostępne do 26.04 godz. 15:00

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 80 zł

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!