Grzegorz Jarek - zdjęcie

Grzegorz Jarek

7,8 / 10

600 oddanych głosów

Wiek: 36 lat

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, trener lekkiej atletyki i aktor. Pracuje zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi prowadząc zajęcia biegowe „BiegamBoLubię” wykorzystując swoje wszechstronne wykształcenie.

W pracy łączy swoje zamiłowania którymi są sport i teatr. Od 2005 roku w charakterze konferansjera/wodzireja zajmuje się także prowadzeniem rozmaitych wydarzeń kulturalnych, sportowych bądź komercyjnych.

Jego pasją jest muzyka. Gra na gitarze i komponuje własną muzykę. Współtworzy zespół Elastic Golf, który do spektaklu pt. „Rozpiąć Pasy” (2013) nagrał autorską muzykę.

Grzegorz pisze także teksty, które jak sam mówi: „Są wspaniałą formą wyrażania siebie, a także dobrym sposobem na przetwarzanie otaczającej mnie rzeczywistości”.

W 2012 roku powstał tomik tekstów Grzegorza pt. „Z zeszytu w obrazki”.

Spektakle z udziałem tego aktora:

MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum

Dramat psychologiczny

Miłość, seks i powroty - Cykl: “Scena z forum”
Weź udział w spektaklu, w którym możesz wpłynąć na bieg opowiadanej historii!

Zapraszamy na sztukę realizowaną w popularnej na świecie formule teatru forum. Dzięki wskazówkom udzielanym przez widzów każde spotkanie z bohaterami kończy się inaczej. Pomóż im zmienić bieg wydarzeń. Odkryj z nami magię teatru zaangażowanego!

O SPEKTAKLU

Miłość, seks i powroty to momentami zabawne, momentami wzruszające, trzy dynamiczne opowieści o współczesnych relacjach partnerskich. Przedstawiamy historie o świecie, w którym każdy chce być kochany, i w którym każdy marzy o spełnionym związku. Ale czy to w ogóle dzisiaj jest możliwe?

Alex i Sasza od lat budują szczęśliwy związek, który dobrze funkcjonuje w bezpiecznej przystani akceptacji przyjaciół. Ale poza nią cały czas tkwią w szafie. Alex jest już zmęczona byciem “tylko przyjaciółką” Saszy podczas rodzinnych spotkań. Z kolei ta druga jest przerażona myślą o konfrontacji. Czy bohaterki znajdą kompromis? A może narastająca frustracja sprawi, że zaczną wątpić w swoje uczucie i podważać jego fundamenty?

Tymczasem u Julii i Pawła wszystko jest super. Do momentu przekroczenia progu sypialni. Oboje żyją wspomnieniem czasów dawno minionych - namiętności i bliskości, które najpierw zapierały dech w piersiach i obezwładniały, a potem nagle zniknęły i pozostawiły dziurę trudną do wypełnienia. Więcej pikanterii, eksperymentów - pomysły się nie kończą… A może… “Otworzymy ten związek, kochanie, co myślisz?” Czy między nimi naprawdę jest tak dobrze, jak komunikują, że jest?

Ela i Kacper są rodzicami, którzy długo starali się o dziecko. Tylko… Po jego narodzinach coś się między nimi zmienia - tamtych fal już nie ma. Rola rodziców przerasta ich jako parę, generuje konflikty. Najpierw wszystko było dobrze, a teraz lepiej czują się w towarzystwie innych ludzi. Osobno. Czy poza dzieckiem jeszcze coś ich w ogóle łączy? A może tak naprawdę to tylko oczekiwania społeczne i presja patriarchatu?

To wszystko obejrzycie w pierwszej części! W drugiej - do akcji wkraczacie Wy - drodzy widzowie. Pod czujnym okiem Jokera będziecie mogli zadać pytania bohaterom i podzielić się swoim doświadczeniem, a nawet wejść na scenę - jak to w spektaklu granym metodą teatru forum! Dzięki aktywnemu uczestnictwu widzów, wieczór zyska nowy wymiar - stanie się dialogiem o związkach i miłości. W końcu przez teatr opowiadamy o tym, co nas dotyka.

Bywa zabawnie, bywa wzruszająco, zawsze ekscytująco.

Szczegóły

PRZYPADKI WARSZAWSKIEGO AMANTA

Komedia

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie to uczucie, gdy większość znajomych już dawno się ustatkowała, a Ty na największe zmiany decydujesz się dopiero po 30-tce? Bohater najnowszego spektaklu TEATRU XL “Przypadki warszawskiego amanta” jest właśnie w takiej sytuacji. Postanawia na nowo zdefiniować własne szczęście i odnaleźć je w swoim rodzinnym mieście – w Warszawie.
Jak chce tego dokonać? Rzuca pracę w dużej korporacji i zainspirowany technikami work-life-balance postanawia rozwijać się duchowo i zrealizować marzenie o napisaniu powieści. Tylko skąd czerpać inspirację? Między medytacją a modlitwą znajduje czas na chodzenie po warszawskich klubach i kawiarniach, rozważa udział w ceremonii ayahuasci, ćwiczy jogę, a przy tym wszystkim… Musi przecież za coś żyć! Dlatego w jego świecie nie ma miejsca na żadne kobiety.
Jaki zatem z niego amant?
A jednak…
Monodram inspirowany twórczością Charlesa Bukowskiego, rysunkami Lengrena i współczesnym życiem w Warszawie.
One-man-show z całą galerią postaci, muzyką na żywo i topowymi miejscami na mapie stolicy. Nie zabraknie kobiecej charyzmy, śmiechu, łez… To po prostu trzeba zobaczyć!

Już podczas prapremiery w trakcie cyklu “Teatr nad Wisłą” zebrał owacje na stojąco trzystu osobowej widowni.
Monodram został wyróżniony udziałem na Festiwalu Monodramu “Strzała Północy 2021” w Koszalinie.

Szczegóły

Randka w TEATRZE - interaktywny spektakl z kolacją na scenie teatralnej

Spektakl interaktywny

Dla zakochanych w doznaniach na żywo.
Historia, której jesteś bohaterem…
Droga Widzko! Drogi Widzu!
Weź udział w konspiracyjnym wydarzeniu artystycznym i przyjdź do zupełnie współczesnej przestrzeni inspirowanej latami 20. poprzedniego stulecia.
George prowadzi konspiracyjną działalność na rzecz… SZA! Dla zachowania pozorów pracuje w lokalu o nazwie “Artystyczna Speluna”. Jak George sam mówi - tu się oddycha “w atmosferze czystej blagi”.
Niezwykłą gwiazdą lokalu jest piękna wokalistka Jacquline Peugot, która śpiewa francuskie piosenki wyłącznie po polsku. Towarzyszy jej ubogi muzyk Jean Pierre. Bohaterowie rozkochują w sobie zarówno Panie, jak i Panów.
Za serwowanie jedzenia i napitków odpowiada urocza Marion. Miejska legenda głosi, że dziewczyna w dzieciństwie została porwana dla okupu przez ludzi George’a… Czy to może być prawda? Czym zatem zajmuje się sympatyczny właściciel? Co oznacza jego deklaracja, że “w tym miejscu nic nie jest takie, jakie być powinno”?
Zapraszamy Was na Randkę w Teatrze, w trakcie której zapewnimy Wam niezapomniany czas. Usiądziecie przy stoliku na scenie teatralnej i weźmiecie udział w niezwykłym wydarzeniu artystycznym. Poza tym Wasze podniebienia doświadczą wyjątkowej podróży kulinarnej zapewnionej przez naszą kuchnię. W cenie biletu przysługuje Wam również trunek.
Spotkanie w “Artystycznej Spelunie” ma charakter elitarny (maksymalna liczba uczestników: 10 osób/ 5 stolików).
Wejście wymaga podania otrzymanego wcześniej hasła.
Kwota 360 zł zawiera wstęp oraz stolik dla 2 osób i butelkę prosecco lub wina.
Scenariusz powstał w oparciu o twórczość Stanisława Ignacego Witkiewicza. Jest interaktywnym spektaklem teatralnym.
Czas trwania randki może zostać wydłużony o kolejne zamówienia trunków “Artystycznej Spelunie”.

Szczegóły

Andrzejki! STAND-UP KOMICZNO- MAGICZNY

Nie wiesz co zrobić w Andrzejki ???
- juuuż patrzę w szklaną kulę... 🔮
Zostaw przesądy na boku i wpadaj do nas!
Wywróżymy Ci dobrą przyszłość
Taaak przyjdziesz do TUMIWOLNO i będziesz się dobrze bawić na naszym Magiczno-Komediowym wieczorze, zadbamy o to!

Przebieg wieczoru:

🔮Prowadzenie oraz andrzejkowy stund up: Grzegorz Jarek
🔮Sztuki magiczne na wesoło: Marta Julia Sk
🔮Muzyczno- wróżbiarska część wieczoru #TUMIWOLNO

Daj się porwać w andrzejkowy wieczór, zostaw zmartwienia w domu i ucieknij na Pl.Hallera 5!

W przestrzeni #tumiwolno od 18:00 będą czekaly na Ciebie Cyganki, które:

🔮 powróżą z wosku
🔮postawią tarota
🔮zaproponują hiromancję

Szczegóły

Korpo Story 2B

Komedia

Jesteś młodą, dynamiczną osobą, sfokusowaną na karierę? Nie boisz się konkurencji i nie wykluczasz romansu w miejscu pracy? Świetnie! Zapewniamy WŁASNE BIURKO!

No limit na ołpen spejsa, nerwica i nadgodziny gratis. Nasi pracownicy nie korzystają z L4! O godzinie 17:00 możesz opuścić biuro co najwyżej nogami do przodu. Aplikuj już teraz!

KORPO STORY 2B
Poznaj prawidzwe oblicze korporacji, od procesu rekrutacji, do wypalenia zawodowego. Wellnes i spa dla naszyc pracowników w nieograniczonym dostępnie.

Szczegóły

SPID DEJTING

Komedia

W czasach uczuciowych fast foodów piątka Typowych Warszawskich Singli, postanawia odnaleźć miłość.
Czy można się sparować, przestając się kreować?
Czy SPID DEJTING pomoże im spełnić marzenia o prawdziwym uczuciu?

"Wieczór na barce. Spid Dejting. Podczas wydarzenia następuje wybuch. Czwórka uczestników i prowadząca wydarzenie, trafiają na wyspę po Dzikiej Stronie Wisły.
Jak potoczy się ta noc? Kto ma szansę na miłość??"

Szczegóły

Porodówka

Komedia

Czy sprawa tak poważna jak oczekiwanie na poród może być tematem doskonałej komedii? Oczywiście, że tak! Udowadnia to rosyjski współczesny pisarz i dramaturg Aleksiej Słapowski.
Akcja rozgrywa się w poczekalni kliniki położniczej. A tam – zderzenie ludzkich charakterów, oczekiwań, ambicji i prawdziwych emocji.

Oto jedna z bohaterek tuż przed rozwiązaniem wyobraża sobie nienarodzonego syna jako dorosłego i nawet zaczyna z nim rozmawiać, gdy ten nieoczekiwanie pojawia się na scenie. Okazuje się,żę przyszły potomek nie chce się urodzić, bo matka nie dba w ciąży o zdrowie i razem z ojcem nie stworzyła odpowiednich warunków do życia. Buntuje się; „My, siedmiomiesięczne płody mamy mózg i nie godzimy się na taki świat! Nie urodzę się! ONZ powinien zagwarantować nam prawo wyboru!” Krytyczna ocena rzeczywistości przez zbuntowane nienarodzone dzieci – to tylko jeden z wątków tej oryginalne komedii. Są i inne. Pewna dziewczyna zgłasza się na oddzial, usiłując manipulować trzema domniemanymi ojcami. Wśród odwiedzających Panów jest i taki, który omyłkowo umieścił na porodówce zarówno swą żonę jak i kochankę. Jak z tego wybrnie? A może to panie dadzą mu popalić? Wątki zaskakująco przeplatają się ze sobą, a nad wszystkim czuwa demoniczna i korupcyjna siostra oddziałowa.
„Porodówka” – to także arcyzabawne nagromadzenie ludzkich przesądów i wróżb, a nawet sposobów na to czy ma być chłopiec czy dziewczynka…Zachęcamy zatem do obejrzenia!
Teatr XL kolejny raz podejmuje ważki społecznie temat i to w satyrycznej, bezkompromisowej formie. Ponadto w spektaklu nie zabraknie romansów cygańskich i pięknych melodii.
„Porodówka” Aleksieja Słapowskiego będzie pierwszym wystawieniem tego autora w Polsce!

Szczegóły

Korpo Story

Komedia

Marzy Ci się kariera w dużej firmie? Prześlij do nas CV. Mamy wakat! Koleżanka właśnie wyskoczyła przez okno.

Możliwość rozwoju. Wspaniała atmosfera pracy, a także szansa na szybki awans.
Pamiętaj - dołączając do nas, dołączysz do:
BEST OF THE BEST TEAM
Darmowe nadgodziny i pakiet biurowych romansów gratis!

KORPO STORY
Korporacyjna historia wrzucona do boksu, wymieszana z absurdem i podana w przezabawnym firmowym kubku z kapką mistycznej śmietanki.
SPRAWDŹ, CZY TAK WYGLĄDA ŻYCIE W TWOJEJ FIRMIE?

Szczegóły

Lekarz mimo woli

Komedia

Ponadczasowa tematyka i ŚMIECHOTERAPIA BEZ RECEPTY

„Ta medycyna to jest dobra rzecz. Ja się będę tego trzymał do końca życia, bo czy się dobrze robi czy źle zapłata ta sama. A jak coś pójdzie źle to i tak nie nasza wina, zawsze chorego” – szybko orientuje się pijak i utracjusz Sganarell, który omyłkowo zostaje uznany za wziętego lekarza i siłą pojmany, trafia na dwór pana, by tam uzdrowić jego córkę.

Lekka i dosadna komedia, mistrza obnażania przywar ludzkich Moliera. Rosyjska reżyseria i szalona polska obsada, to gwarancja dla Ciebie WIDZU, że przełkniesz gorzką pigułkę prawdy o medycynie i prawach tego świata z uśmiechem na ustach.
Klasyczna komedia omyłek w najlepszym wydaniu.

Szczegóły

Psychoterapia

Komedia

„Psychoterapia” jest sztuką wielowymiarową, zaglądającą w zakamarki ludzkiego umysłu i ludzkich doświadczeń. Spektakl łączy w sobie uniwersalną tematykę zachwianego poczucia komfortu psychicznego ze zindywidualizowanym charakterem historii każdego z bohaterów.

Osadzona we współczesnej rzeczywistości, ujmuje ponadczasowe zagadnienia – kwestie ludzkiej psychiki oraz radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami – w zindywidualizowaną formę. Jej specyficzny, absurdalny akcent humorystyczny, przeplata się ze znamionami nadchodzącej katastrofy, co nadaje jej charakter nieco farsowy, a jednocześnie podszyty głębszą analizą. Pozornie zachowane ramy całej sytuacji scenicznej ulegają wywróceniu w scenach finałowych. Niespodzianki piętrzą się, zaś przewidywana kulminacja okazuje się być dopiero początkiem nowej historii.

Szczegóły

Zalajkuj mi życie

Komedia

Nastoletnia Klaudia doprowadza swój świat do ruiny. Czy dziewczyna była zła i zepsuta, a może złe były jej decyzje.? Mówi się, że żaba wrzucona do wrzątku wyskoczy, natomiast włożona do zimnej wody i stopniowo podgrzewana ugotuje się…

Rozterki i wybory głównej bohaterki, odnoszą się do bieżących problemów z jakimi zmaga się młodzież licealna. W naturalny sposób przyczynia się to do utożsamiania widowni z problemami Klaudii oraz chęci wsparcia i uchronienia jej przed fatalnym końcem. Spektakl prowadzony jest tak by w pewnym momencie, każdy z chętnych widzów miał możliwość przemienienia się w twórcę i doradcę Klaudii. Krok po kroku widownia prowadzona przez Jokera, stara się zmienić koleje losów dziewczyny. Dzięki temu widz nie tylko obserwuje, ale i doświadcza konsekwencji wyborów i poczynań; najpierw Klaudii- potem swoich, jeżeli czuje się na siłach by na moment wejść w jej świat. Pozwala to uczestnikom, doświadczać, a przez to odkrywać i pogłębiać wiedzę o sobie oraz otaczającej rzeczywistości, zamiast jej wysłuchiwać . A wszystko to dzieje się w bezpiecznym eksperymentalnym środowisku stworzonym przez bohaterów.
Pytanie tylko czy widowni faktycznie uda się pomóc Klaudii?

Szczegóły