Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

STUDIO WAM

Warszawa
Teatr WAM

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Merylin Mongoł

Warszawa
Teatr Ateneum

Prezent urodzinowy

Warszawa
Teatr Capitol

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

Friends – the unauthorized musical parody

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Inkubator Osterwy - Stypa Filipa Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

Mów mi Italiano!

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Łatwo nie będzie

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Moje Ateneum

Warszawa
Teatr Ateneum

Hemar. Marchewka - próba generalizacji

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Inkubator Osterwy - Trupa Rafaela Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

Winda do nieba

Warszawa
Teatr IMKA

Łóżko pełne cudzoziemców

Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław

Hip Hop Festival Poznań 2024

Poznań
Malta

Wielki człowiek do małych interesów / Spektakl dla Seniorów

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

GREASE

Warszawa
Scena Relax

KANTATY ŚWIECKIE / JOHANN SEBASTIAN BACH

Warszawa
Zamek Królewski w Warszawie

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Trzebinia
Dom Kultury "Sokół"

Kalyani I bilety dla grup (55zł) dostępne pod nr tel. 660442160

Warszawa
Teatr Palladium

Zombi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

MAHAMAYA ELECTRONIC DEVICES

Warszawa
Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

Powiedz TAK!

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

KARNETY: Fotofestiwal 2024 - Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi (13-23.06.2024)

Łódź
Fabryka Sztuki w Łodzi

Vanitas

Warszawa
Teatr Współczesny w Warszawie

Pozytywni

Warszawa
Garnizon Sztuki

FAIR PLAY Sprzedaż grupowa tylko pod tel: 519 134 877

Musical Fair Play w reżyserii Pawła Podgórskiego to wielowątkowy spektakl o przyjaźni, miłości, a przede wszystkim o trudnych relacjach pomiędzy młodymi ludźmi, a ich rodzicami. Akcja spektaklu rozgrywa się pomiędzy szkołą, a domem. Do klasy w sportowym liceum dołącza nowy kolega – Mateusz. Szybko wpada w wir stereotypowych zachowań i konfliktów. Niezwykle skromny i poukładany chłopak ze znakomitymi wynikami w sporcie i nauce, rozpoczyna rywalizację z obecnym mistrzem, klasowym pozerem – Igorem. Ojciec Igora z chorobliwą ambicją motywuje syna do przekraczania granic w celu osiągnięcia kolejnych zwycięstw. W międzyczasie w klasie rozgrywają się kolejne wątki, w których poznajemy Zosię – zhejtowaną nastolatkę o bardzo silnym charakterze, Amandę – uzależnioną od świata wirtualnego dziewczynę Igora, Damiana – zagubionego w swojej nieakceptowanej orientacji, Oliwię i Maję – kolejne ofiary zaniedbań rodziców oraz małą 7 letnią Matyldę, która marzy o zabawie z mamą. Ponadto poznajemy parę oddanych pracy nauczycieli oraz Matkę Amandy, która rozpoczyna walkę o poprawę relacji ze swoimi córkami. W spektaklu Fair Play usłyszymy współczesną muzykę musicalową o charakterze pop-rockowym, kompozytorów Rafała Karasiewicza i Jacka Winkla do tekstów autorstwa Aleksandry Potryku W spektaklu weźmie udział młody, 24-osobowy zespół wokalno-aktorsko-taneczny oraz znani z polskich scen znakomici aktorzy musicalowi. Pracę nad spektaklem inaugurującym otwarcie nowego teatru muzycznego na kulturalnej mapie stolicy obejmie zawodowy, profesjonalny zespół realizatorski. ____________________________________________________________________________________________ ZAPRASZAMY SZKOŁY PODSTAWOWE OD KLASY 5 ORAZ SZKOŁY ŚREDNIE . ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ RODZINY Z DZIEĆMI W WIEKU OD 11 LAT.

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Teatr WAM

Realizacja

Scenariusz i reżyseria – Paweł Podgórski Muzyka – Rafał Karasiewicz Teksty piosenek – Aleksandra Potrykus-Wincza Choreografie – Emilia Czerko i Alan Piotrowski Przygotowanie wokalne oraz aranżacje wokalne – Marcin Wortmann Zespół wokalny – Paulina Mazepa Scenografia – Mariusz Napierała Produkcja – Marta Tabisz Stylizacje – Klaudia Ostrowska i Marta Tabisz Grafiki na kostiumach – Dawid Wojtecki
więcej+

Opinie naszych Widzów

(34)

10/10

To było spaniele przeżycie! Byliśmy z dwójką mlodszych synów ( mamy ich czterech) w ramach ferii w stolicy. Urzekli nas młodzi aktorzy, muzyka, piosenki i ich wykonanie! Polecimy wszystkim szkołom w Bydgoszczy! BRAWO!BRAWO!BRAWO!!!REWELACJA! ♥️
więcej+

jc.....@gm...il.com | 23.02.2024

10/10

Bardzo dobry pomyl, aby pokazać aktualne życie i podejście do życia nastolatków! Daje dużo do myślenia nie tylko dla młodzieży,ale też rodziców, dziadków i wychowawców! Bardzo dobry występ młodzieży!
więcej+

ba.....@gm...il.com | 22.02.2024

10/10

Cudowny wspaniały spektakl dla całej rodziny. Uważam, że każdy nastolatek powinien obejrzeć to przedstawienie. Świetna gra, scenariusz ! polecam z całego serca !
więcej+

se.....@sz...na.pl | 20.12.2023

10/10

Wspaniały musical! Mądre dialogi, przepiękne piosenki, fantastyczne kreacje aktorskie i taneczne. Polecam serdecznie!
więcej+

ol.....@....pl | 5.11.2023

10/10

Sztuka "Fair play" powinna być obowiązkowa dla młodzieży szkoły podstawowej, klasy 7-8.
więcej+

bi.....@gm...il.com | 6.05.2023

10/10

Doskonały scenariusz, choć moi uczniowie zwrócili uwagę na płytkość niektórych wątków( np. zbyt "szybką" poprawę relacji matki z córką). Ponadto świetna choreografia. Cenne było także spotkanie z reżyserem.
więcej+

ma.....@gm...il.com | 30.04.2023

10/10

Wspaniały spektakl. Doskonale zagrany. Porusza bardzo ważne aspekty życia. Co więcej odzwierciedla prawdziwe życie nastolatków.
więcej+

sw.....@gm...il.com | 26.04.2023

10/10

Wspaniały spektakl, Fantastyczni, utalentowani młodzi ludzie. Dużo energii, emocji i wzruszeń. Reżyser to cudowny człowiek ,który ma świetny kontakt z młodzieżą. Gorąco polecam:)
więcej+

sa.....@....pl | 26.04.2023

10/10

FAN-TA-STY-CZNE wydarzenie! Dotyka wielu problemów młodzieży w obecnych czasach! Pogadanka Pana Pawła-sztos! Myślę, że i dorośli skorzystali. Ja na pewno! Widziałam 3 razy i z pewjością w nowym sezonie wrócę. Warto nad sobą pracować i stawiać właściwie wartości! Jak w zwierciadle możemy zobaczyć swoje słabości, jak i problemy młodych i starych. Świetny pretekst do rozmów z własnymi dziećmi i młodzieżą szkolną. Uważam że obowiązkowe do zobaczenia przez grupy szkolne 12+, szczególnie wobec wszechobecnych akcji stop hejt, idealnie wpasowuje się również w tę tematykę, której wciąż za mało podanej w przystępny sposób dla młodych. No i nie nie można pominąć fantastycznych artystów na scenie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Gorąco polecam!
więcej+

ma.....@gm...il.com | 25.04.2023

10/10

Wspaniale przedstawienie dla młodych ludzi. Ja już 37 lat mam ale też dużo się z niego nauczylem
więcej+

Pa.....@gi...ri.pl | 24.04.2023

10/10

IDEALNY SPEKTAKL DLA MŁODZIEŻY DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI !!!!! OBSADA Z 22.04 NAJLEPSZA .... MŁODZI AKTORZY BARDZO PRZEKONYWUJĄCY ..... WOKALNIE I TANECZNIE REWELACJA ..... OBOWIĄZKOWY SPEKTAKL DLA KAŻDEJ SZKOŁY
więcej+

ML.....@GM...IL.COM | 23.04.2023

10/10

MUZYCZNA, TANECZNA I AKTORSKA REWELACJA !!!!! DO TEGO BARDZO MĄDRY PRZEKAZ. POLECAM !!!!!!!!
więcej+

ML.....@GM...IL.COM | 23.04.2023

10/10

Bardzo przyjemny, rodzinny spektakl. Dużo przemyślanych scen zbiorowych. Dobrze się ogląda. Wokalnie co najmniej kilka naprawdę dobrych numerów zaśpiewanych na wysokim poziomie. Polecam!
więcej+

el.....@gm...il.com | 23.04.2023

10/10

Doskonaly musical dla starszych dzieci i młodzieży. Warto pójść z rodziną, żeby potem podyskutować o współczesnych problemach dzieci albo zachęcić całą klasę ( w tygodniu są spektakle poranne głównie dla szkół). Mam nadzieje że bedzie grany też w kolejnym sezonie:) dziękuję
więcej+

ka.....@gm...il.com | 23.04.2023

10/10

Rewelacyjne ,bardzo na czasie i wiele jeszcze pozytywnych przymiotników dokonałem analizy spektaklu z uczniami, na pewno po wakacjach zabiorę następne klasy z którymi będę pracował.
więcej+

te.....@po...ta.onet.pl | 19.04.2023

10/10

suuuuper
więcej+

ks.....@....pl | 19.04.2023

10/10

Musical porusza ważne kwestie współczesnego wychowania młodego pokolenia. To są problemy samych młodych, ale tez rodziców i nauczycieli. W tym spektaklu może zobaczyć się bie każdy od młodego brata/siostry zbuntowanego nastolatka po rodzica, który stara się jak może polaczyc funkcje zapracowanej mamy utrudzonego byciem dwojgiem rodziców. Polecam.
więcej+

br.....@gm...il.com | 18.04.2023

10/10

Rewelacyjny Musical.Niesamowite rzeczy młodzież robi w tym teatrze.
więcej+

ka.....@....pl | 5.04.2023

10/10

SUPER!!!!
więcej+

m......@gm...il.com | 1.04.2023

10/10

Bardzo dobry spektakl.Aktualne problemy. Moze być pretekstem do dyskusji. Bardzo dobre sekwencje baletowe. Taniec z piłkami robi wrażenie,
więcej+

b......@in...ia.pl | 29.03.2023

10/10

Spektakl z przesłaniem i to nie tylko dla młodzieży godny polecenia wprawia w doskonały nastroj
więcej+

do.....@gm...il.com | 26.03.2023

10/10

Bardzo wartościowy musical poruszający serce oraz umysł poprzez muzyczne przedstawienie m.in. kwestii uczciwości, samoakceptacji i przyjaźn. Polecam.
więcej+

ch.....@....pl | 26.03.2023

10/10

TEATR WAM jak zawsze w formie. "Fair Play" powinien być obowiązkową pozycją wśród szkolnych wyjść. Traktuje o ważnych sprawach, porusza trudne tematy i pomaga przywrócić wartościom należne im miejsce. A to wszystko w fantastycznej, musicalowej formie na najwyższym poziomie artystycznym. Ze wszech miar słusznie doceniany i nagradzany. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich rodzin z nastolatkami!
więcej+

ds.....@....eu | 26.03.2023

10/10

Rewelacyjny spektakl pod każdym względem. Bardzo ważny temat. Dla nauczycieli możliwość przeprowadzenia ciekawej lekcji jako kontynuacja spektaklu.
więcej+

bu.....@gm...il.com | 26.03.2023

10/10

Mam tylko jedną, jedyną uwagę. Organizacyjnie to może być trudne, ale jedynym problemem ( z mojego wczorajszego doświadczenia ) - niestety istotnym - jest łączenie na widowni grup w różnym wieku od ok. klasy 6 szkoły podstawowej do klasy 4 szkoły średniej. Młodzież szkoły podstawowej bardzo przeszkadzała sowim głośnym zachowaniem w oglądaniu spektaklu. Możliwość przeżywania treści i refleksji była przez to bardzo ograniczona. Generalnie pomysł i realizacja od początku do końca - świetna. Bardzo dziękujemy
więcej+

hk.....@zs...ie.pl | 22.03.2023

10/10

Świetny spektakl dla młodzieży
więcej+

ag.....@gm...il.com | 3.12.2022

10/10

Bardzo fajne
więcej+

be.....@gm...il.com | 23.11.2022

10/10

Dużo emocji zarówno dla młodzieży, jak i dla ich opiekunów. Momenty obfite w mocne przeżycia, emocje, wzruszenie. Bardzo pozytywny przekaz. Super wrażenia artystyczne. Młodość, energia i motywacja.
więcej+

ju.....@gm...il.com | 22.11.2022

10/10

Fajne przedstawienie dla młodziezy szkolnej, profesjonalnie wykonanie, swietny scenariusz- rewelacyjny pomysl
więcej+

ko.....@ko...po.pl | 19.11.2022

9/10

Energetyczny, w słusznej sprawie, dobrze zaśpiewany.
więcej+

ma.....@gm...il.com | 25.11.2022

8/10

Fajni młodzi ludzie. Piękne głosy, taniec. Gratulacje.
więcej+

mo.....@po...ta.onet.pl | 23.04.2023

8/10

Mam 40 plus i byłam z nastoletnimi dziećmi. Im się podobało, ale wszyscy jesteśmy zdania, że to dla młodzieży 14+ i nie mniej. Moim zdaniem bohaterowie w pierwszych scenach zmanierowani jak w amerykanskich filmach dla nastolatków klasy C. Dziewczyny mega zepsute, wątek homo, którego młodsi nie wyłapią. Moi stwierdzili, że u nich w szkołach nikt się tak nie zachowuje. Poza tym dużo wzruszających scen o relacjach młodych z rodzicami. Gra aktorska, taniec, piosenki - na najwyższym poziomie.
więcej+

ms.....@gm...il.com | 27.03.2023

8/10

Spektakl podkreślał jak ważne w życiu młodzieży, ale też dorosłych jest uczciwe zachowanie. Pokazał też bolączki współczesnych, cybernetycznych czasów.
więcej+

ag.....@in...ia.eu | 26.03.2023

7/10

Brawo dla utalentowanej młodzieży I dziękuję za podjęcie w sztuce ważnych I życiowych tematów. Po spektaklu rozmawiałam ze znajomą, która jako mama dorosłego już chłopaka opowiadała mi z jakimi wyzwaniami mierzyła się rodzina gdy był nastolatkiem. Chociaż ona sama nie oglądała tej sztuki to miałam wrażenie,że opowiada mi scenariusz tego spektaklu. Wspominała jak bardzo potrzebowała wtedy pomocy, a czuła się osamotniona w wychowywaniu syna. Zatem ta sztuka jest ważnym głosem w sprawie młodych I ich rodzin, ponieważ unaocznia prawdę o trudach życia w rodzinie I społeczeństwie, które pędzą z duchem czasu, ale nie można w tym zapominać o zasadach fair play, by żyć godnie i w poszanowaniu najważniejszych wartości, takich jak miłość, rodzina, przyjaźń I prawo człowieka do nauki, rozwijania się, jak również do popełniania błędów. Dajmy sobie więcej akceptacji, szacunku I wsparcia psychicznego, a z każdej sytuacji wyjdziemy razem na prostą.
więcej+

ks.....@in...ia.pl | 28.03.2023

Adres i dojazd

Teatr WAM,

Galeria Młociny – Poziom +2, Zgrupowania AK Kampinos 15, Warszawa

FAIR PLAY Sprzedaż grupowa tylko pod tel: 519 134 877

Warszawa, Teatr WAM

wt., 01.10

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

śr., 02.10

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

cz., 03.10

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

pt., 04.10

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

pn., 04.11

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

wt., 05.11

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

śr., 06.11

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

pn., 16.12

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

wt., 17.12

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

śr., 18.12

10:00

od 70 zł

dostępne miejsca

Bilety dostępne do 01.10 godz. 10:15

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!