WYKŁAD: Wille i pałace Włoch. Willa Borghese

9.65
(20 ocen)
Na rzymskim Wzgórzu Pincio, w Willi Borghese znajduje się wyjątkowa kolekcja sztuki. Jej dawny właściciel, wytrawny kolekcjoner, kardynał Scipione Borghese, sięgał po kradzież, szantaż i malwersacje, by zdobyć najwspanialsze dzieła. Chciał też wykreować rzeźbiarza równego Michałowi Aniołowi. Spotkanie pożądania z geniuszem fascynująco splotło losy kardynała i młodego Gianlorenza Berniniego. O tych zanurzonych w skandalu relacjach sztuki i władzy opowie historyk sztuki dr Olaf Kwapis.

Opinie naszych Widzów

(5)

10/10

Pan Olaf Kwapi jak zwykle błyskotliwy, pełen werwy i wiedzy. Jego wykład aż skrzy się od interesujących elementów, tylko zawsze pozostaje niedosyt i zdziwienie, że to już koniec, Do tej pory byłem jego słuchaczem w radiu Nowy Świat. teraz dochodzi kolejna możliwość.

to.....@gm...il.com | 16.12.2022

10/10

jestem pod wrazeniem erudycji prowadzącego!. sugeruję poprawić jakość transmisji tz ustawienie kamery i dzwięku

pe.....@in...ia.pl | 16.12.2022

10/10

Witam. Wykład jak zwykle świetny. Jedynie słabo wypadło połączenie on line pozdrawiam Maria

ma.....@po...ta.fm | 16.12.2022

8/10

Szanowni Państwo: 20 min opóźnienia, problemy z dźwiękiem, bardzo zły obraz (kamera filmującą prezentację to zły pomysł; niewyraźnie, krzywo, ucięte i słabo czytelne napisy, nie widać detali o których mówi wykładowca). Stosunkowo wysoka ocena tylko za wysoką jakość merytoryczną, barwny sposób opowiadania i poczucie humoru pana Olafa Kwapisa.

al.....@gm...il.com | 15.12.2022

7/10

Nie da się ocenić tego wydarzenia jednoznacznie. Prowadzący wspaniały, treść, forma, sposób nawiązania kontaktu ze słuchaczem ........ cudowny. Technicznie jednak klapa. Pomylone linki, opóźnienie, brak jakiejkolwiek informacji od organizatora co się dzieje (czy wogóle będzie wykład, bo opóźnienie było spore), niewyraźny ekran, na koniec widoczne inne osoby i ich telefony. Od strony widza online malo komfortowo. Bardzo doceniam możliwość uczestnictwa w takich wydarzeniach, ale w dzisiejszych czasach technicznie tak nie może być.

ed.....@ga...ta.pl | 17.12.2022

WYKŁAD: Wille i pałace Włoch. Willa Borghese

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!