Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy

Przedstawienie skierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkoły podstawowej (klasy 0-3). W ramach przestawienia m.in. nauka numerów alarmowych i reakcji na niebezpieczne sytuacje. Interaktywne, edukacyjne przedstawienie, oparte na kanwie klasycznej bajki O Trzech Świnkach, poszerzy wiedzę najmłodszych w zakresie takich tematów jak: niebezpieczne przedmioty, nieufność wobec obcych, asertywność, schematy poprawnych zachowań w obliczu strachu oraz gdzie i jak szukać pomocy. Oczywiście, wszystko to podane w charakterystycznej dla Teatru Piccolo atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy. Po przedstawieniu zapraszamy dzieciaki na rozmowę z przedstawicielem służb ratunkowych, który opowie o wielu kwestiach przydatnych dla każdego malucha. Spektakl Teatru Piccolo pod tytułem "Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy" został uhonorowany patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Komendanta Wojewódzkiego Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Posiada również rekomendację Łódzkiego Kuratorium Oświaty. Po widowisku, każdy młody widz otrzyma od nas książeczkę-kolorowankę z numerami alarmowymi, która powinna znaleźć się koło domowego telefonu.

Czas trwania: 70 minut

Organizator: Teatr Piccolo

Opinie naszych Widzów

(11)

10/10

Spektakl zarówno nam rodzicom jak i naszej córce bardzo się podobał. W prosty i przejrzysty sposób opisano sytuacje, które zagrażają bezpieczeństwu.

d......@....pl | 19.02.2024

10/10

Było super przedstawienie dobrane do wieku dzieci jakie brały udział

ja.....@gm...il.com | 19.02.2024

10/10

Super, bardzo sie mojemu synku podobało + ważne elementy edykacyjne. Bardzo polecam

an.....@gm...il.com | 19.02.2024

10/10

Byłam z dwójka dzieci 4 i 6 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni ! Każdy spektakl jest przemyślany i zawsze w naszej głowie zostaje na bardzo długo, a już bałwanek Joguś przebił wszystko.

li.....@....pl | 14.11.2023

10/10

Spektakl przeznaczony dla młodszej grupy dzieci, szczególnie 3-5 latków, starsze też mają świetną zabawę, ale już nie jest tak wciągająca fabuła jak w przypadku np. Zakochanego Misia. Ale polecam, bo dzieci moje najbardziej polubiła i już znają na pamięć piosenkę o policji 😉

e......@gm...il.com | 24.10.2019

10/10

Spektakl super. 4 latek zachwycony i wyniósł z niego wiele ważnych informacji. Polecam

Iz.....@gm...il.com | 24.10.2019

9/10

Śmieszne i pouczające przedstawienie.

ag.....@gm...il.com | 23.10.2023

8/10

Świetne przedstawienie. Dziecko zadowolone. Moim zdaniem, za długa rozmowa ze strażakami po zakończeniu spektaklu. Chyba, że była przeznaczona dla rodziców. Dzieci się nudziły i niektórzy rodzice wyszli. Ale intencje i oczywiście przedstawienie wspaniałe.

he.....@in...ia.pl | 17.09.2018

7/10

Samo przedstawienie super -10/10. Dla młodszych dzieci bardzo dłużące przerywniki na część dydaktyczna. Przedstawienie raczej dla dzieci 6+

le.....@gm...il.com | 13.11.2023

6/10

Przedstawienie uczy dzieci zasad bezpieczeństwa. Bywałam w innych teatrach dla dzieci i tu niestety scenografia była średnia. Piosenki średnie - nie mogłam zrozumieć wszystkich słów bo za duzo osób śpiewało. Jedynie piosenka finałowa fajna i wpadajaca w ucho. Dużo o numerach 999,998,997 a za malo czasu poswiecone numerowi 112. Córka zadowolona ale zapewne dlatego, bo w przerwie w sklepiku kupiony został lizak a potem balon. Ale trzeba przyznać że zapamiętała przekaż przedstawienia. Pogadanka na koniec mało interesująca. Można by wpleść zasady przechodzenia przez ulice w przedstawienie .

p......@gm...il.com | 13.11.2023

2/10

Poszliśmy na przedstawienie a zastaliśmy pseudo naukę. Chcieliśmy mieć rozrywkę, mieliśmy godzinę nudy. Bo ile można słuchać gadania "pani policjantki"? Zdecydowanie nie polecam!!

ed.....@gm...il.com | 15.11.2023

Adres i dojazd

Teatr Piccolo,

ul. Tuwima 34, Łódź

Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy

Łódź, Teatr Piccolo

nd., 18.02

12:30

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!