Olga Bończyk - Piosenka dobra na wszystko

PIOSENKA DOBRA NA WSZYSTKO Na program składają się piosenki polskie z lat mojego dzieciństwa. Ktoś może powiedzieć „a kto dzisiaj słucha takich staroci”? Odpowiedź jest prosta. Próżno dziś szukać w najnowszej literaturze estradowej tak pięknych kompozycji jak te,  które powstawały w latach 50-60-70.tych.  Nie wiem czy to tylko sentyment do dawnych lat,  ale nie umiem oprzeć się wrażeniu,  że przeboje z minionego stulecia zwyczajnie się nie starzeją a gdy ich słucham, utwierdzają mnie w przekonaniu,  że siłą ich sukcesu przetrwania jest fakt,  że są nadzwyczaj pięknie skomponowane i opatrzone w doskonały tekst. Postanowiłam więc przywołać je do życia, i pokazać je w nowym spojrzeniu i nowych aranżacjach. Muzycznie nad całością czuwa Piotr Wrombel - jeden z najbardziej uznanych pianistów jazzowych, aranżer i kompozytor. Wierzę,  że powrót do tych pięknych piosenek  będzie  nie tylko hołdem dla dawnych wspaniałych twórców ale stanie się dla Państwa  - słuchaczy - czystą przyjemnością a dla mnie to powrót do mojego dzieciństwa. W koncercie usłyszeć będzie można piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej, Ireny Santor, Wojciecha Młynarskiego, Reny Rolskiej, Marii Koterbskiej, czy Skaldów:   1. Złoty pierścionek 2. Wymyśliłam Cię 3. Kasztany 4. Przedostatni walc 5. Byłeś słońcem moich dni 6. Te same noce i dni 7. Okularnicy 8. Tyle słońca w całym mieście 9. Jeszcze poczekajmy 10. Ktoś mnie pokochał 11. Remedium 12. Kaziu zakochaj się 13. Byłam twoim imieniem 14. Ja dla pana czasu nie mam 16. Było tak już raz 17. Gdy mi ciebie zabraknie 18. Tylko mnie poproś do tańca 19. Piosenka jest dobra na wszystko Marek Lipski - piano Bartek Szetela - kontrabas Bilety 70/80 zł Rezerwacje 887 333 383

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Kalinowe Serce

Opinie naszych Widzów

(2)

10/10

Olga Bończyk jest profesjonalistką. Jest dobrą wokalistką, śpiewa stare przeboje i sporo piosenek własnego autorstwa. I też pięknie, ale i - momentami - zabawnie opowiada o sobie i... znajomych z branży.

bo.....@in...ia.pl | 13.01.2024

4/10

Miejsce koncertu Kalinowe Serce nie przystosowane do tak dużej liczby gości. Ścisk, rozkładane krzesełka w wąskich rzędach, oddech na plecach osoby siedzącej za nami, brak wentylacji spowodowały że 2h koncertu ciężko było wytrzymać. Sam występ Pani Olgi przegadany, Pierwsza część świąteczne piosenki w styczniu, druga znacznie lepsza klasyki polskiej piosenki. Wpadki z zapominaniem tekstu piosenek - mało profesjonalne. Cena 70 zł za koncert w takich warunkach zdecydowanie za drogo.

iz.....@....pl | 15.01.2024

Adres i dojazd

Kalinowe Serce,

ul. Krasińskiego 25, Warszawa

Olga Bończyk - Piosenka dobra na wszystko

Warszawa, Kalinowe Serce

jutro

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!