V edycja festiwalu muzyki elektronicznej w zachodniej Polsce (Gorzyca, obok Międzyrzecza, Lubuskie)! Odbywający się na zielonej polanie, wśród stawów, dwustuletnich dębów i tytułowej rzeki Obry, gwarantuje dni wypełnione elektroniką, błogim lenistwem i naturą. Tegoroczna edycja startuje od środy (19 czerwca) by przez pierwsze dwa dni wyciszyć i wprowadzić w klimat miejsca. Jest to czas zdecydowanie spokojniejszy od weekendu, ale nie pozbawiony muzyki. Bilety są dostępne w pulach w określonych datach i z ograniczoną liczbą. Line-up będzie sukcesywnie prezentowany w social mediach festiwalu.
Do dyspozycji gości zostaną oddane: - hektary dzikiej zieleni, - trzy sceny, - bar, punkt gastro, - prelekcję z specjalistami, - wystawa prac artystycznych, - kino na leżakach, - boisko do siatkówki plażowej, - spływ kajakami w poniedziałek, - możliwość podróży w głąb siebie na terenie rozświetlonym feerią barw.
Festiwal poza występami artystów, posiada strefę gastro, bar, a sobotnie popołudnie będzie okazją do spotkań na trawie z zaproszonymi ekspertami. Główna scena jest zadaszona, dlatego pogoda nam nie straszna. Baza noclegowa to pokoje w odrestaurowanym XIX w. pensjonacie oraz pole namiotowe z dostępem do bieżącej wody i toalet. Dostępność pokoi można sprawdzić na wydarzeniu FB. Miejsca na polu namiotowym są dostępne do zakupu online oraz w obiekcie. Cena będzie rosła, dlatego warto dokonać zakupu wcześniej. Festiwal skierowany do osób pełnoletnich!

Organizator: OBRA Festival

Zwiastuny

Adres i dojazd

Agroturystyka Maya,

Gorzyca 35, Gorzyca

OBRA Festival 2024

Gorzyca, Agroturystyka Maya

śr., 19.06

 - pn., 24.06

18:00

od 189 zł

dostępne miejsca

Bilety dostępne do 29.02 godz. 23:59

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!