Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Z tym kosmicznym tematem, z okazji 35-lecia swojej pracy artystycznej, zmierzy się jedyny i niepowtarzalny, Piotr Gąsowski! W multimedialnym, pełnym pikantnego humoru show, oprócz aktora będzie można zobaczyć, całą plejadę polskich, znanych i lubianych gwiazd. Kobiety i mężczyzn w postrzeganiu świata, okazywaniu emocji, rozwiązywaniu problemów, czy oczekiwań wobec partnera, dzielą mile świetlne - to fakt. Co zrobić, żeby jakoś ten dystans zmniejszyć i wspólnie -na planecie Ziemia- stworzyć szczęśliwy, harmonijny związek? Wydaje się to nierealne, a jednak! Na wszystko jest sposób, a najlepszą „instrukcje obsługi” kosmitek i kosmitów zawarł przed laty w swoim światowym bestsellerze John Gray. Kto z Nas nie miał tego poradnika przy łóżku, studiując wnikliwie poszczególne rozdziały, śmiejąc się do łez i na każdej stronie odnajdując fragmenty żywcem wyjęte z własnej codzienności... Dziś na scenie z tym wymagającym tematem zmierzy się sam Piotr Gąsowski. „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego to multimedialne show pełne humoru, zabawnych anegdot i interakcji z publicznością, w którym oprócz Piotra Gąsowskiego, na ekranie będzie można zobaczyć całą plejadę polskich gwiazd. To będzie kosmiczne przeżycie dla każdego widza! Marsjanie i Wenusjanki, dajcie się porwać w przezabawną podróż po galaktyce damsko męskich relacji. Gościnnie, w nagraniach filmowych występują: Joanna Kołaczkowska oraz Joanna Kurowska, Katarzyna Skrzynecka, Hanna Śleszyńska, Halina Bednarz, Izabela Dąbrowska, Martyna Kliszewska, Anna Modrzejewska, Andżelika Piechowiak, Janusz Chabior, Waldemar Błaszczyk, Władysław Grzywna, Sebastian Konrad, Albert Osik, Piotr Zelt.

Organizator: Teatr Kamienica

Występują

Piotr Gąsowski

Realizacja

Autor: Paul Dewandre Reżyseria: Jakub Przebindowski Tytuł oryginału: Les Hommes viennent de Mars, les Femmes de Venus Tłumaczenie: Witek Stefaniak Scenografia: Witek Stefaniak Kostiumy: Joanna Snopek Zdjęcia: Rafał Olejniczak Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski Produkcja: Agencja Produkcyjna Palma Sp. z o.o.

Opinie naszych Widzów

(14)

10/10

"wykład" był super , świetny kontakt Pana Piotra z widownią. Polecam widowisko pt. Mężczyźni są z Marsa kobiety są z Venus,świetna sztuka ,teraz nawet przeczytam książkę

da.....@....pl | 2.11.2023

10/10

Pan Piotr jedyny w swoim rodzaju ! Uwielbiam .

mg.....@gm...il.com | 23.10.2023

10/10

Jeśli ktoś lubi Pana Piotra Gąsowskiego to koniecznie musi zobaczyć ten spektakl. Bardzo przyjemnie spędzony czas, polecam!

Ka.....@gm...il.com | 15.07.2023

10/10

Cudne przeżycie, kupa śmiechu

Ag.....@....pl | 15.07.2023

10/10

Spektakl z przesłaniem, ale jednocześnie dostarcza wiele humoru, radości i zapewnia wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę. Wykład J. Greya w osobie P.Gąsowskiego jest warty zobaczenia i wcielenia w codzienne kontakty międzypłciowe.

ba.....@cb...mm.lodz.pl | 19.06.2022

10/10

Wspaniała zabawa, Piotr jak zawsze okazał się wspaniale przygotowany i świetnie bawi się z publicznością

ma.....@gm...il.com | 19.06.2022

10/10

Świetna F Gra aktorska. Super smieszne

An.....@he...el.com | 10.04.2022

10/10

Fantastyczny spektakl polecam .

ka.....@....pl | 16.08.2021

10/10

Mistrz! Uśmiałam się do łez!

Ol.....@ya...oo.com | 6.01.2020

9/10

Pan Piotr był świetny. W bardzo prosty, celny i zabawny sposób przestawił sprawy damsko- męskie. Polecam Wszystkim, którzy chcą być w szczęśliwych związkach

f......@gm...il.com | 12.12.2021

8/10

Było śmiesznie, żarty na bazie stereotypów. Jak ktoś nie doczytał jak ja to plejada dodatkowych aktorów pojawia się tylko na ekranie, to one man show ;)

po.....@gm...il.com | 10.02.2023

8/10

Intrygujący. Publiczność mało 'współpracująca. Spektakl został jednak uratowany. Żarty sytuacyjne i tworzenie na gorąco scen niebędących w scenariuszu to umiejętności i aktorstwo na najwyższym poziomie. Na pewno warto. Spojrzenie na relacje damsko-męskie z innej perspektywy - pomocne.

k......@....pl | 27.06.2022

5/10

Przedstawienie średnie, taki aranżowany stand-up bazujący na standardowych aspektach damsko-męskich

gs.....@in...ia.pl | 6.10.2022

3/10

Spektakl taki sobie , pan Gąsowski starał się , ale wyszło kiepsko . Aktor chciał być miły w Poznaniu i wdał się w politykę , co było bardzo nie na miejscu I zrobił promocje swojej książki, A także sprzedawał ją w holu teatru.

ba.....@....pl | 2.11.2023

Adres i dojazd

Teatr Kamienica, Scena Orla

aleja Solidarności 93, Warszawa

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Warszawa, Teatr Kamienica

wt., 13.02

19:30

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!