Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ZEW się budzi festiwal 2024

Lesko
Stadion Miejski

Musicalowy Pamiętnik

Warszawa
Teatr WAM

Bitwa o Broadway

Gdynia
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

Dreams

Warszawa
Teatr Capitol

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Spaghetti Poloneze

Warszawa
Scena Relax

Wzrusz Moje Serce

Warszawa
Teatr Ateneum

#kopciuszek

Warszawa
Teatr Capitol

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Moje Ateneum AGATA KULESZA

Warszawa
Teatr Ateneum

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

Gaye Su Akyol - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Kuguar. Musical

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Cesarz

Warszawa
Teatr Ateneum

Once

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki

FAIR PLAY bilety dla grup tel 669 694 949

Warszawa
Teatr WAM

Koncert jubileuszowy – Hity Bohema House!

Warszawa
Bohema House Teatr Ekologiczny

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Sieradz
Sieradzkie Centrum Kultury

LA FINTA GIARDINIERA / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

CZARODZIEJSKI FLET. PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Pomoc domowa

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Gdzie jest Buteleczka?

Obsada: Weronika STAWSKA, Aleksandra GOTOWICKA, Przemysław NIEDZIELSKI, Katarzyna JANISZEWSKA, Szymon KOŁODZIEJ

Czas trwania: 65 minut, bez przerwy

GARNIZON SZTUKI - teatr pozytywnych emocji zaprasza na muzyczną bajkę “Gdzie jest Buteleczka?" Przed nami kolejne wyjątkowe wydarzenie w Teatrze Garnizon Sztuki, które wpisze się w inaugurację sezonu teatralnego 2021/2022. Tym razem przygotowujemy coś specjalnego dla naszych najmłodszych widzów. Z autentycznej potrzeby zwrócenia uwagi na problem śmieci, które zalewają całą naszą planetę, powstała ekologiczna bajka muzyczna “Gdzie jest Buteleczka?”. Nasza bajka niesie pozytywne przesłanie i daje nadzieję. Bawi i uczy nie tylko dzieci. Premiera spektaklu planowana jest na 5 grudnia tego roku. Naszym celem jest uświadomienie dzieci i dorosłych jak ważna dla środowiska jest segregacja odpadów i wspólne dbanie o planetę już od najmłodszych lat. Każdy z nas może zostać Superbohaterem, bo każdy ma realny wpływ na przyszłość Ziemi - zmiany, jakich dokonujemy w jednym miejscu, mają wpływ na ludzi i zwierzęta żyjące po drugiej stronie globu. Przyjaźń, szacunek do natury i do drugiego człowieka to wartości, które przekazujemy w naszej bajce, a wpadające w ucho piosenki inspirują do działania. Razem możemy uratować naszą Planetę, a dzieci to nasza nadzieja! Premiera spektaklu "Gdzie jest Buteleczka” rozpoczyna cykl bajek edukacyjnych w naszym teatrze. Podejmujemy ważne problemy współczesności i opowiadamy o nich językiem najmłodszych. Zawsze niesiemy pozytywne przesłanie i dajemy nadzieję. Autorem i reżyserem bajki jest Piotr Stawski, a autorem muzyki i piosenek Piotr Aleksandrowicz. Gdzie jest Buteleczka? Streszczenie Bajki Kiedy plastikowa Buteleczka trafia na plażę, szybko przekonuje się, że nie jest to odpowiednie dla niej miejsce. Jakieś niesforne dziecko zostawiło ją na piasku, a przecież powinna leżeć, razem z innymi butelkami, w pojemniku na plastiki. Nie tylko wysoka temperatura jest dla niej zagrożeniem. Prawdziwe kłopoty pojawiają się, gdy butelka wpada do Oceanu. Szybko znosi ją fala, prąd morski oddala od brzegu, a Buteleczka traci orientację. W poszukiwaniu drogi do domu napotyka Glonka, z którym się zaprzyjaźnia. We wspólnej podróży poznają innych mieszkańców Oceanu – Rafę Koralową, Żółwia Morskiego, w końcu Wieloryba, dzięki któremu trafiają na wielką wyspę plastiku gdzieś na środku Oceanu Spokojnego. Ale Buteleczka bardzo tęskni za rodzicami. Jak skończy się ta pełna niebezpieczeństw podróż? Czy odnajdzie drogę do domu? A może przy okazji uratuje Świat? Jak? Przekonajcie się sami! I koniecznie zabierzcie ze sobą rodziców, bo nasza ekologiczna bajka bawi i uczy nie tylko najmłodszych! Twórcy: Scenariusz i reżyseria -Piotr Stawski Kompozytor muzyki i piosenek -Piotr Aleksandrowicz Scenografia i kostiumy - Marta Baczewska - Ologele ------------------------------------------- Dla dzieci w wieku 4-10 lat

Czas trwania: 65 minut

Organizator: Garnizon Sztuki

Występują

Weronika Stawska

Aleksandra Gotowicka

Przemysław Niedzielski

Katarzyna Janiszewska

Szymon Kołodziej

Opinie naszych Widzów

(61)

10/10

Wyjątkowy spektakl. Wszystkie dzieci zachwycone.

aw.....@sp...wa.pl | 16.04.2024

10/10

Megaaa przedstawienie!

a......@ed...wa.pl | 10.04.2024

10/10

Moja córka 5,5 lat bawiła się świetnie,najbardziej podał nam się kontakt aktorów z publicznością, przybijanie piątek oraz efekty świetlne;) bardzo polecamy zero nudy, córka ani razu nie zapytała kiedy koniec?

gr.....@gm...il.com | 10.04.2024

10/10

Wyjątkowy spektakl! Piękne głosy, niesamowite kostiumy

aw.....@sp...wa.pl | 31.03.2024

10/10

Piękne przedstawienie. Przede wszystkim ciekawe. Dobra zabawa dla dzieci i dorosłych. Wspaniała scenografia i rekwizyty. Dawno nie widziałem tak dobrego przedstawienia kierowanego do najmłodszych widzów. Polecam!

pa.....@....pl | 1.12.2023

10/10

Spektal wspaniały. Tematyka i gra aktorów na wysokim poziomie. Dzieci z zaineresowaniem uczestniczyły w wydarzeniu teatralnym. Tło oceanu uspokajało i zadziwiało. Super pomysły przekazywania dzieciom rzeczywistości. Moja ocena 6

ha.....@ha...ol.pl | 29.11.2023

10/10

Świetny spektakl, wzruszający, pouczający, magiczny... polecam, urzeka nie tylko dzieci, ale i dorosłych :-)

z_.....@ga...ta.pl | 29.11.2023

10/10

Bardzo fajna gra aktorska, super spektakl. Polecam nie tylko dzieciom, ale i rodzicom :)

ro.....@gm...il.com | 29.11.2023

10/10

Bardzo dobra gra aktorska, tekst rymowany, z dozą humorystyczną, i morałem, świetna muzyka i efekty świetlne. Możliwość aktywnego udziału widzów. Sztuka Idealnie zmieszczona w ramy czasowe dla małych widzów. Bardzo uprzejma i miła obsługa teatru. Dziękujemy

mi.....@....pl | 22.11.2023

10/10

Świetny, piękna muzyka, efekty świetlne ale nie za dużo. Wyważony w ilości bodźców. Polecam!

Ma.....@gm...il.com | 19.11.2023

10/10

Świetnie zrobiony spektakl dla dzieci. Podobał się wnukom lat 5, 8 ,10 i babci lat 68

z......@....pl | 19.11.2023

10/10

Wspaniała oprawa muzyczna, cudna gra aktorów, piękne efekty. Niesamowite przeżycie. Gratuluję ekipie, wspomnienie zostanie ze mną na długo 🙂

Ka.....@gm...il.com | 19.11.2023

10/10

Przedstawienie super. Historia z przesłaniem, gra aktorska oraz scenografia przygotowane na wysokim poziomie. Polecam w szczególności dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

bo.....@gm...il.com | 8.11.2023

10/10

Wspaniałe przedstawienie. Dobra zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Polecam :)

ag.....@kr...ow.pl | 25.10.2023

10/10

Absolutnie najlepszy spektakl dla dzieci, na którym byłam. Piękna oprawa muzyczna, temat spektaklu jak najbardziej aktualny, do tego przedstawienie w nowoczesnym wydaniu z przepięknymi efektami świetlnymi. Aktorzy śpiewają absolutnie cudownie, wspaniałe piosenki! Jako dorosła osoba zaśmiewałam się i płakałam. Z wielką ochotą obejrzałabym jeszcze raz!

ek.....@gm...il.com | 25.10.2023

10/10

Przedstawienie zawierało istotne kwestie ochrony środowiska (zanieczyszczania plastikami mórz i oceanów). Wielkim plusem była interakcja aktorów z publicznością. Gorąco polecam!

MS.....@....PL | 11.10.2023

10/10

Wspaniałe, interaktywne przedstawianie, dzieci zafascynowane, piękne kostiumy, świetna muzyka, klimatyzowana, duża widownia, dziękujemy!

pr.....@ca...ol.pl | 11.10.2023

10/10

Rewelacyjny pomysl i wykonanie

aa.....@ad...ts.com | 14.06.2023

10/10

Najlepsze przedstawienie na jakim byłam z Synkiem.

as.....@gm...il.com | 10.06.2023

10/10

Doskonałe przedstawienie, na plus; zaangażowanie małych widzów, minimalistyczne ale jednocześnie barwne stroje, piękne wykonania piosenek,

cz.....@....pl | 6.06.2023

10/10

Świetny spektakl dla dzieci! Chodzimy z synem przynajmniej raz w miesiącu do teatru i sztuki są różne. Ta jest jedna z lepszych, które do tej pory widzieliśmy :) po pierwszy dynamiczna, po drugie język prosty i zrozumiały dla dziecka, po trzecie bardzo ważny i codzienny temat, który zostal pięknie przedstawiony. Na plus piękne efekty wizualne/świetlne + ruch aktorów po widowni, co bardzo spodobało się dziecku. Same plusy tego wyjścia :)

an.....@....pl | 4.06.2023

10/10

Było fantastycznie! Bardzo się podobało mojemu synowi. Aktorzy pięknie grają i śpiewają. Polecam wszystkich małym i dużym :)

br.....@gm...il.com | 2.06.2023

10/10

Wnuki 5 i 6 latek byli zachwyceni. Sztuka atrakcyjna, dynamiczna i bardzo pouczająca. Dziękuję całemu zespołowi za pomysł i wykonanie. Babcia

jo.....@gm...il.com | 13.03.2023

10/10

Świetny spektakl! Wesoły i kolorowy, Dawno nie wyszliśmy tak zadowoleni z teatru,

kt.....@bi...ta.pl | 12.03.2023

10/10

Spektakl był magiczny, zachwycający i dla mnie i dla mojej pięcioletniej wnuczki. Historia buteleczki porusza, uczy. Dzieci aktywnie uczestniczą w spektaklu. Ma się poczucie, że naprawdę wraz z buteleczką wędrujemy po podwodnym świecie. Brawa za efekty, rafa koralowa, świetliki, cudowne. Spektakl oceniam na sześć z plusem. Polecam.

w......@gm...il.com | 12.03.2023

10/10

Ciekawy spektakl, pełen efektów wizualnych, świetlnych, ubarwiony piosenkami. Brawo za pomysłowe, podświetlane kostiumy. Sądzę, że przedstawienie rodzicom także może się spodobać.

kr.....@gm...il.com | 12.03.2023

10/10

Cudowne, emocjonalne i pouczające przedstawienie. Przepiękna oprawa muzyczna, efekty specjalne i gra świateł. Spektakl, który polecę każdemu.

an.....@....pl | 10.03.2023

10/10

Naprawdę warto wybrać się na ten spektakl. Cudowna, mądra i wartościowa opowieść. piękne kreacje aktorskie i choreografia. Przepiękna oprawa muzyczna. Duży kontakt z publicznością, 😍😍😍 Aktorzy w świecących strojach biegali wśród publiczności.

an.....@gm...il.com | 10.03.2023

10/10

wysoki poziom artystyczny

be.....@gm...il.com | 23.01.2023

10/10

Na spektaklu byliśmy z 5 latka i 11 latkiem. 5 latka zachwycona była efektami wizualnymi, a 11 latek najmilej wspomina wątek międzynarodowy przedstawienia. Było super! Teatr na najwyższym poziomie wszystko wierszem, a każda postać bardzo charakterystyczną. Aktorzy pięknie śpiewają, graja i tańczą. Gratka dla całej rodziny

po.....@ga...ta.pl | 22.01.2023

10/10

Świetne przedstawienie dla dzieci. Zarówno fabuła, ważny temat i przepiękna scenografia ze światłem. Godne polecenia. Czekam na więcej przedstawień dla dzieci :)

Ag.....@gm...il.com | 28.12.2022

10/10

Wspaniały spektakl, w ciekawy sposób uświadomia małego, ale również dorosłego widza jak ważne jest segregowanie odpadów dla Ziemi. Polecam! :D

A......@ed...wa.pl | 24.12.2022

10/10

Bardzo fajna sztuka, edukacyjna. Pięknie przygotowana scena. Dzieci i my dorośli bardzo zadowoleni! Byliśmy pierwszy raz i już planujemy powtórkę, tym razem na coś sztukę dla dorosłych. :)

lu.....@gm...il.com | 19.12.2022

10/10

Cudowne przedstawienie. Warte każdej złotówki.

An.....@gm...il.com | 19.12.2022

10/10

Rewelacyjne przedstawienie,zdecydowanie jedno z najlepszych na których byłam.Chociaż miała to być głównie atrakcja dla mojego synka,sama czułam się jak dziecko w przepięknej scenerii.

Dy.....@gm...il.com | 18.12.2022

10/10

Efekty świetlne rewelacyjne, zwłaszcza o tej porze roku

kr.....@....pl | 18.12.2022

10/10

Świetny i dla dzieci i dorosłych! Super śpiew!

ab.....@gm...il.com | 25.11.2022

10/10

Cud, Miód, Malina!!!

hu.....@gm...il.com | 25.11.2022

10/10

Świetne przedstawienie. Obsługa także. Dziękujemy

a_.....@....pl | 23.11.2022

10/10

Bardzo dobry scenariusz i wykonanie ,świetne efekty dźwiękowe. Widać ogromne zadowolenie dzieci.

el.....@....pl | 6.11.2022

Adres i dojazd

Garnizon Sztuki,

ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Gdzie jest Buteleczka?

Warszawa, Garnizon Sztuki

śr., 21.02

09:30

-,-

sprzedaż zakończona

wt., 14.05

10:00

od 60 zł

dostępne miejsca

sb., 01.06

12:00

od 70 zł

dostępne miejsca

wt., 04.06

10:00

od 60 zł

dostępne miejsca

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!