Real Love - zdjęcie Real Love - zdjęcie Real Love - zdjęcie Real Love - zdjęcie

Średnia ocena

22 oddanych głosów

9,0 / 10

Real Love

"Real Love" to misterium narodzin, przemijania i śmierci w wykonaniu trzech kobiet w różnym wieku. Czym jest dla nich prawdziwa miłość? Być może jest nią uczucie jakim darzy matka swoje dziecko. Jak czuje się kobieta będąc matką? Co czuje, kiedy ktoś z jej bliskich umiera? Miłość i śmierć, to dwa wątki, które pojawiają się ustawicznie w spektaklu „Real Love” i oddziaływają na siebie w każdej chwili. Bycie matką i bycie blisko śmierci. „Real Love” to forma choreograficznego wiersza, przepełnionego poetycką symboliką oraz znaczeniami z pogranicza metafizyki...

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Obsada

Ilona Gumowska

Elwira Piorun

Izabela Prokopek

Realizacja

Choreografia: Daniel Abreu

Reżyseria świateł: Witold Kaczkowski

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Synchronizacja, jasny przekaz z nutką tajemniczości, choreografia dawno ni była tak ciekawa. Dziękuję za wciagniecie mnie w spektakl!

  na.....@ya...oo.com / 23 października 2020

 • 10,0/ 10

  NIebanalne, bardzo wrażliwe dzieło sztuki ruchu.

  41.....@pr...il.com / 13 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl poruszający estetycznie i emocjonalnie. Kobiecy. Ze wszystkim, co kobiecość niesie ze sobą, na każdym etapie życia. Od widza wymaga skupienia i zaangażowania. Tancerki z niesamowitym wyczuciem eksperymentują z ruchem i własnym ciałem. Wydarzenie godne polecenia.

  ge.....@gm...il.com / 27 października 2019

 • 10,0/ 10

  Piękny spektakl. Polecam.

  ba.....@gm...il.com / 09 września 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl genialny !!!! :) Oglądało się bardzo dobrze, z głębokim przesłaniem, poruszający, świetne tancerki ... jest to gatunek spektaklu który jeszcze po wyjściu z teatru na długo zostaje w człowieku i zmusza go do przemyślenia różnych spraw. Serdecznie polecam i gratuluję reżyserowi oraz aktorom! ;)

  mi.....@gm...il.com / 09 września 2019

 • 10,0/ 10

  Jakość ruchu na najwyższym poziomie. Odwaga i emocje tria tancerek widoczne na scenie od początku.

  ka.....@gm...il.com / 13 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Naprawdę to świetny spektakl. Działa ten ruch mocno na wyobraźnię. Ale jaki to jest ruch!!! To zapierający dech w piersiach ekspresyjny taniec, znakomita chorka, subtelne światełka i na deser boska anatomia kobiecego piękna poprzez mocny fizyczny ruch. Brave! Przepięknie dziękuję! Czemu to nie jest grane częściej i na Narodowym stadionie dla całej Polski? Tancerze i choreografowie wszystkich krajów uczcie się!!! :)

  in.....@as...ig.com / 06 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Najlepszy performance muzyczny w moim życiu. Delikatność, energia, subtelność i przede wszystkim zapadające głęboko w pamięć. Proszę częściej wystawić tę sztukę bo chcę przeżywać ja częściej.

  ja.....@gm...il.com / 11 lipca 2018

 • 4,0/ 10

  Przepraszam bardzo, z całym szacunkiem do dziewczyn/ pan, które tańczyły pięknie ale spektakl ten jest feministyczny i naprawdę trzeba lubić dany temat by się na to wybrać. Nie jest to nic powalającego, a opinie same 10/10 wiec się skusiliśmy- przepraszam, ale przekłamane. Oczywiście może to nie mój gust, ale myśle, ze ze większość osób nie była zachwycona. Nie ujmuje dziewczynom, chodzi o treść „spektaklu”. (W którym padły 3 zdania.)

  el.....@gm...il.com / 06 października 2021

Teatr Tańca Zawirowania/ Centrum Teatru i Tańca w Warszawie - Adres i dojazd

Ul. Bruna 9, Warszawa

https://www.facebook.com/zawirowania

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.