Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - zdjęcie

Średnia ocena

39 oddanych głosów
279 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Z tym kosmicznym tematem, z okazji 35-lecia swojej pracy artystycznej, zmierzy się jedyny i niepowtarzalny, Piotr Gąsowski! W multimedialnym, pełnym pikantnego humoru show, oprócz aktora będzie można zobaczyć, całą plejadę polskich, znanych i lubianych gwiazd.

Kobiety i mężczyzn w postrzeganiu świata, okazywaniu emocji, rozwiązywaniu problemów, czy oczekiwań wobec partnera, dzielą mile świetlne - to fakt. Co zrobić, żeby jakoś ten dystans zmniejszyć i wspólnie -na planecie Ziemia- stworzyć szczęśliwy, harmonijny związek? Wydaje się to nierealne, a jednak! Na wszystko jest sposób, a najlepszą „instrukcje obsługi” kosmitek i kosmitów zawarł przed laty w swoim światowym bestsellerze John Gray. Kto z Nas nie miał tego poradnika przy łóżku, studiując wnikliwie poszczególne rozdziały, śmiejąc się do łez i na każdej stronie odnajdując fragmenty żywcem wyjęte z własnej codzienności... Dziś na scenie z tym wymagającym tematem zmierzy się sam Piotr Gąsowski. „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego to multimedialne show pełne humoru, zabawnych anegdot i interakcji z publicznością, w którym oprócz Piotra Gąsowskiego, na ekranie będzie można zobaczyć całą plejadę polskich gwiazd. To będzie kosmiczne przeżycie dla każdego widza! Marsjanie i Wenusjanki, dajcie się porwać w przezabawną podróż po galaktyce damsko męskich relacji.

Gościnnie, w nagraniach filmowych występują:

Joanna Kołaczkowska oraz Joanna Kurowska, Katarzyna Skrzynecka, Hanna Śleszyńska, Halina Bednarz, Izabela Dąbrowska, Martyna Kliszewska, Anna Modrzejewska, Andżelika Piechowiak, Janusz Chabior, Waldemar Błaszczyk, Władysław Grzywna, Sebastian Konrad, Albert Osik, Piotr Zelt.

Na scenie występuje Piotr Gąsowski.

Występują

Twórcy

Autor: Paul Dewandre

Reżyseria: Jakub Przebindowski

Tytuł oryginału: Les Hommes viennent de Mars, les Femmes de Venus

Tłumaczenie: Witek Stefaniak

Scenografia: Witek Stefaniak

Kostiumy: Joanna Snopek

Zdjęcia: Rafał Olejniczak

Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski

Produkcja: Agencja Produkcyjna Palma Sp. z o.o.

Opinie naszych widzów (14)

 • 10,0/ 10

  "wykład" był super , świetny kontakt Pana Piotra z widownią. Polecam widowisko pt. Mężczyźni są z Marsa kobiety są z Venus,świetna sztuka ,teraz nawet przeczytam książkę

  da.....@....pl / 02 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Pan Piotr jedyny w swoim rodzaju ! Uwielbiam .

  mg.....@gm...il.com / 23 października 2023

 • 10,0/ 10

  Jeśli ktoś lubi Pana Piotra Gąsowskiego to koniecznie musi zobaczyć ten spektakl. Bardzo przyjemnie spędzony czas, polecam!

  Ka.....@gm...il.com / 15 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Cudne przeżycie, kupa śmiechu

  Ag.....@....pl / 15 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl z przesłaniem, ale jednocześnie dostarcza wiele humoru, radości i zapewnia wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę. Wykład J. Greya w osobie P.Gąsowskiego jest warty zobaczenia i wcielenia w codzienne kontakty międzypłciowe.

  ba.....@cb...mm.lodz.pl / 19 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniała zabawa, Piotr jak zawsze okazał się wspaniale przygotowany i świetnie bawi się z publicznością

  ma.....@gm...il.com / 19 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetna F Gra aktorska. Super smieszne

  An.....@he...el.com / 10 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl polecam .

  ka.....@....pl / 16 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Mistrz! Uśmiałam się do łez!

  Ol.....@ya...oo.com / 06 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Pan Piotr był świetny. W bardzo prosty, celny i zabawny sposób przestawił sprawy damsko- męskie. Polecam Wszystkim, którzy chcą być w szczęśliwych związkach

  f......@gm...il.com / 12 grudnia 2021

 • 8,0/ 10

  Było śmiesznie, żarty na bazie stereotypów. Jak ktoś nie doczytał jak ja to plejada dodatkowych aktorów pojawia się tylko na ekranie, to one man show ;)

  po.....@gm...il.com / 10 lutego 2023

 • 8,0/ 10

  Intrygujący. Publiczność mało 'współpracująca. Spektakl został jednak uratowany. Żarty sytuacyjne i tworzenie na gorąco scen niebędących w scenariuszu to umiejętności i aktorstwo na najwyższym poziomie. Na pewno warto. Spojrzenie na relacje damsko-męskie z innej perspektywy - pomocne.

  k......@....pl / 27 czerwca 2022

 • 5,0/ 10

  Przedstawienie średnie, taki aranżowany stand-up bazujący na standardowych aspektach damsko-męskich

  gs.....@in...ia.pl / 06 października 2022

 • 3,0/ 10

  Spektakl taki sobie , pan Gąsowski starał się , ale wyszło kiepsko . Aktor chciał być miły w Poznaniu i wdał się w politykę , co było bardzo nie na miejscu I zrobił promocje swojej książki, A także sprzedawał ją w holu teatru.

  ba.....@....pl / 02 listopada 2023

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet