Błękitek mówiący wieloryb - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
5 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Błękitek mówiący wieloryb

Chcesz zaskoczyć swoje dziecko niezwykłymi doznaniami? Sprawić, by było częścią nowoczesnego, multimedialnego a zarazem bajkowego świata? Przyjdź koniecznie na spektakl „Błękitek mówiący wieloryb”. Jest to wyjątkowe połączenie teatru, kina i multimedialnego show, gdzie publiczność może rozmawiać z disneyowskim bohaterem i tym samym stać się aktywnym uczestnikiem przedstawienia.

Wieloryb Błękitek to animowana na żywo postać z bajki, która zwraca się do widza po imieniu, odpowiada na jego pytania, prowadzi z nim ożywioną rozmowę i dodatkowo uczy. Dzieci podczas tego spektaklu utożsamiają się z wielorybem Błękitkiem i zostają jego przyjaciółmi a tym samym stają się obrońcami pięknego, czystego, niezaśmieconego świata.

Spektakl skierowany jest do widza w przedziale wiekowym 3-12 lat. Zawiera elementy edukacyjne. Mówi o ekologii, o tym jak dbać o środowisko naturalne i walczyć z zanieczyszczeniami. Przedstawienie jest pełne wartkiej akcji i humoru.

Żywiołowa interakcja, niesamowita przygoda i niespotykane rozwiązania technologiczne –

Serdecznie zapraszamy :)

Na scenie występują między innymi Jagoda Stach jako Emilka, Julia Kołakowska-Bytner jako Emilka, Beata Sadkowska jako Mirabella, Agnieszka Peplińska jako Mirabella, Mariusz Krzemiński jako Błękitek, Wojciech Rotowski jako Błękitek.

Realizacja

Scenariusz i reżyseria – Mariusz Krzemiński

System animacji komputerowej na żywo – Krzysztof Kieszkowski Digital Emotions

Produkcja – Artur Pontek T-ART PL

Teatr Capitol - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

https://teatrcapitol.pl/

Kup bilet