Klisze Filmowe - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

8,4 / 10

Klisze Filmowe

Nienawistna ósemka! Odyseja kosmiczna! Powrót do przyszłości! Wszystkie te klasyki kinowe zostały z nami na zawsze. Tym razem weźmiemy na warsztat najpopularniejsze gatunki i zrobmy show pełne kosmitów, kowbojów i kultowych scen pościgowych. Premierowy spektakl, w którym to widzowie narzucą nam jaki przedmiot ma znaleźć się na statku kosmicznym i jaką wiadomość doktor dostanie w trakcie operacji.

Marcin Chmiel – szachowy nerd, niedoszły prawnik, książkoholik, w wolnym czasie pisarz (wydał powieść, planuje kolejną). Uwielbia komedię improwizowaną, którą namiętnie uprawia już ponad 5 lat. Wcześniej w Krakowie, teraz w Warszawie, grając spektakle po polsku i angielsku najczęściej w duecie ze swoim serdecznym przyjacielem, Amadeusem Cichulskim.

Amadeus Cichulski - urodzony w Teksasie, wychowany pod Krakowem i bawiący się w dorosłego w Warszawie. Komediowy nerd aktywny w świecie impro od ponad 5 lat, grający spektakle po polsku i angielsku. Razem z Marcinem Chmielem, tworzy podcast “The Cichulsky and Creep”. Uważa serial komediowy “Hoży Doktorzy” za najlepszy w swoim gatunku. W dzieciństwie prezentował skecze przy użyciu lalek dla swojego młodszego brata, teraz on jest lalką i występuje przed publicznością…i nie jest dobry w pisaniu o sobie.

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  Świetnie zrobione show!

  ya.....@gm...il.com / 05 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  To była rewelacja! Chłopaki są zgrani i błyskotliwi. Sceny po prostu się działy, zupełnie jakby były odgrywane według konkretnego scenariusza, a przecież powstawały tu i teraz. To jeden z najlepszych improspektakli na jakim byłem.

  ku.....@....pl / 05 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Wieczór w atmosferze doskonałej komedii, poruszających fabuł i prawdziwych przyjaźni! Zdecydowanie godny polecenia duet o ogromnym potencjale <3

  ju.....@gm...il.com / 05 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Jestem absolutną fanką chłopaków! Są super błyskotliwi i mega zabawni. Szczerze polecam, nietuzinkowe, wysublimowane żarty; odjechane w kosmos historie, które totalnie wciągają. A i gość, który z nimi występował równie odjechany! Świetnie się bawiłam, dzięki!

  jm.....@gm...il.com / 25 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle udane spędzone 2h. Świetny występ i doborowa publiczność.

  bu.....@gm...il.com / 25 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Dużo zabawy. Zawsze podziwiałem ludzi, którzy robią improwizację! Spędziliśmy super wieczór :D Dzięki!

  ma.....@gm...il.com / 23 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Moje pierwsze "impro" w życiu. Żałuję, że nie znałem tego wcześniej. Perełka udanego tygodnia :D Polecam szczerze chłopaków, mają przed sobą ciekawą przyszłość. Warto ich obserwować. :D

  bu.....@gm...il.com / 21 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo śmieszne i świetna interakcja z publicznością!

  Za.....@gm...il.com / 30 września 2022

 • 8,0/ 10

  Było zabawnie i wesoło. Bardzo miło spędzony czas. Polecam

  na.....@gm...il.com / 25 listopada 2022

 • 2,0/ 10

  Bardzo dobre impro! Świetna technika, dynamika i żart!

  ew.....@gm...il.com / 25 listopada 2022

 • 1,0/ 10

  Dramat. Poziom niższy niż przewidywany w najgorszych snach.

  ko.....@gm...il.com / 30 września 2022

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.