CEO z piekła rodem – czyli Mordor-horror - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

8,9 / 10

CEO z piekła rodem – czyli Mordor-horror

Czarny książę Mordoru, oko bez powieki, które widzi każdą słabość swojego zespołu, CEO z piekła rodem! Na swoich usługach ma wampiHR-y z działu kadr, zombie z księgowości i magów z IT. Sam personifikuje się w podpisie, który ma moc zatwierdzania wniosków urlopowych, przelewów i wypowiedzeń. Codziennie odbiera swoim podwładnym od 8 do 14 godzin życia, marzenia o awansie i wiarę w siebie... Nie boi się ani ZUS-u, ani US-u, a nawet PIP-u!

Brzmi znajomo? Niezależnie, czy pracujesz na Domaniewskiej lub na Postępu, czy nie, zapraszamy na improwizowany spektakl, inspirowany horrorem życia i pracy w Mordorze! Nasz (komediowy) korpo-horror (tudzież korphorror) przeszyje cię dreszcz niepokoju, a twoim ciałem będą targały konwulsje (oczywiście od śmiania się)!

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Super odstresowanie się. Rewelacja!!!!!

  d-.....@....pl / 03 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle ważna jest interakcja z publicznością i pomysły na skecze

  Iz.....@....pl / 16 stycznia 2022

 • 6,0/ 10

  Sala w Klubie Rakieta ma złe proporcje - jest, zbyt wiele rzędów w efekcie czego dźwięk ze sceny nie dociera do ostatnich rzędów. Dodatkową niedogodnością jest hałas docierający z Klubu podczas spektaklu.

  ma.....@gm...il.com / 22 grudnia 2021

 • 3,0/ 10

  Byłem kilka razy w KK i to był zdecydowanie najsłabszy spektakl na jakim byłem. Brak chemii między aktorami, słaba akustyka powodowała że tyły straciły tylko ponad godzinę z życia

  ce.....@ou...ok.com / 12 grudnia 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.