Magda Kumorek - Love story - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

9,7 / 10

Magda Kumorek - Love story

9,7/ 10

26 listopada o 19:00 wystąpi u nas Magda Kumorek, która zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Love story”.

„LOVE STORY” CZYLI STORY TO LOVE

NA, GŁOS, FORTEPIAN I KIPIĄCĄ WYOBRAŹNIĘ ARTYSTKI

"Jest takie powiedzenie, że piosenki są albo o miłości albo o… niczym. Tych 90 kilka piosenek tworzących „LOVE STORY czyli STORY TO LOVE” przeplata się, przenika, uzupełnia… komunikuje się z widzem, który ma szanse współtworzyć wokalnie to sceniczne spotkanie.

Szlagiery Ordonki, Maryli Rodowicz czy Natalii Przybysz; evergreeny Młynarskiego, Osieckiej czy Wasowskiego tuż obok muzycznych hitów zespołów takich jak O.N.A. , Mikromusic, Wilki, Perfect, Hey… i wiele, wiele innych. Wszystkie one, znane i lubiane, w migotliwym, wzruszającym a momentami żartobliwym dialogu ze sobą, opowiadają historię zarówno jednostkową jak i uniwersalną. Patchworkową muzyczną historię o Miłości."

"Love Story" to ponad 90 przebojów w 80 minut. Zabawny, romantyczny, przewrotny program, który publiczność pokochała od pierwszego występu!

Z recenzji Jerzego Czubaka po koncercie w Szwajcarskim Brugg:

A kiedy rozpoczęło się przedstawienie, już po pierwszych kilku minutach, oddałem się magii i klimatowi kreacji scenicznej, pozytywnej energii, muzykalności, a przede wszystkim przesłaniu, które docierało do nas ze sceny. Spektakl pt. „Love Story czyli Story to love” był muzyczną opowieścią o historii kobiety (…)

Historia ta jest opowiedziana zupełnie niezwykłymi środkami, fragmentami bardzo znanych piosenek, tych najbardziej popularnych na przestrzeni ostatnich niemalże stu lat – od Hanki Ordonówny i Mieczysława Fogga do Maanam czy Bajm.

Nie sposób wymienić wszystkich, których aktorka cytuje. Myślę, że utworów było blisko setka… Ale za to jak cytuje! To nie są proste covery. Każdy z nich został przez artystkę odmiennie zaaranżowany. Trudno uwierzyć, że można przechodzić z jednego utworu do drugiego zmieniając tonacje, skalę głosu, natężenie, dramaturgię. I do tego grać na fortepianie! (…)

Warsztat aktorski, niezwykła oprawa muzyczna, pomysł na opowiedzenie tej historii w oparciu o historię polskiej piosenki, a przede wszystkim prawda docierająca ze sceny, pochłonęły nas bez reszty. (…)

Śpiew i fortepian – Magdalena Kumorek

Love Story to 75 przebojów na godzinę.

Mówi się, że piosenki są albo o miłości, albo o niczym. A co jeśli wszystkie są o miłości i jeszcze ze sobą dialogują? A gdyby tak prowadzić rozmowy piosenkami?

Polskie przeboje od przedwojennych, przez Młynarskiego i Osiecką po Maanam i o.n.a. – które znają wszyscy, niekoniecznie wiedząc, że one wszystkie łączą się w jedną historię.

Że to jest Love Story.

Zabawny, romantyczny, przewrotny, bardzo humorystyczny program, który publiczność pokocha!

Aktorka sama akompaniuje sobie na fortepianie.

Bilety 50 zł

Rezerwacje 887 333 383

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Bardzo mi się podobało

  jo.....@gm...il.com / 08 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Super wydarzenie, Pani Magda świetna. Powinna nagrać ten spektakl. Potrafi poprawić humor. Uwielbiam wydarzenia z Jej udziałem. Chętnie pójdę jeszcze raz. Bilety w bardzo atrakcyjnej cenie. Szkoda tylko, że niski podest w sali, bo mało widać.

  ma.....@....pl / 07 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Znakomita artystyczna uczta dla duszy! Absolutnie polecam ten wyjątkowy monodram muzyczny ! Karolina Nowakowska

  ka.....@gm...il.com / 28 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczne spotkanie, wokalna przygoda.

  so.....@gm...il.com / 10 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Wielki szacun dla aktorki, takie połaczenie nie jest proste. Było ciekawie, wesoło i miło.

  kz.....@....pl / 30 czerwca 2022

 • 7,0/ 10

  Bardzo dobry zestaw oryginalnie wykonanych piosenek. Punkty odejmuje za zbyt wiele filozofii wschodniej pod koniec spektaklu i za bębnienie po klawiszach fortepianu, zamiast subtelniejszej gry.

  ww.....@....pl / 27 listopada 2022

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25
Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.