Artur Gotz - Mężczyzna prawie idealny - zdjęcie

Artur Gotz - Mężczyzna prawie idealny

„Mężczyzna prawie idealny” - koncert Walentynkowy Artura Gotza ze specjalnym udziałem Agnieszki Chrzanowskiej - autorki piosenek

"Mężczyzna prawie idealny" to kabaretowy koncert Artura Gotza z premierowymi utworami Agnieszki Chrzanowskiej, które koncentrują się na psychofizycznej kondycji mężczyzny XXI wieku. Każda piosenka to opowieść o mężczyźnie, którego autorka poznała osobiście.

Bohaterami utworów stali się: zakochani, naiwni, nawróceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na męską psychikę wpływa podział na ducha, duszę i ciało, na co mężczyźni miewają alergię i dlaczego piją alkohol, a na koniec: co postanawia mężczyzna, który chce być idealny - oto pytania, na które znajdziemy odpowiedzi niepozbawione, rzecz jasna, dużej dawki humoru.

Autorka podkreśla, że jej celem nie był atak na mężczyzn - wręcz przeciwnie - jej zamiarem było wzięcie ich w obronę poprzez ośmieszenie stereotypów, które od wieków są przyczyną problemów w komunikacji i w porozumieniu płci.

Z dużym przymrużeniem oka została potraktowana także warstwa muzyczna, w której doskonale współgrają ze sobą nowe brzmienia, elementy popu, piosenki kabaretowej i swingu.

Artur Gotz jest wokalistą (4 płyty, ponad 600 koncertów w Polsce, a także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie), aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, a także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox.

Bilety 60 zł

Rezerwacje 887 333 383

Czas trwania: 90 minut

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25
Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet