Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

9,6 / 10

Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości

Dwójka przyjaciół z dzieciństwa modli się o spotkanie miłości. Nieoczekiwanie okazuje się, że modlitwy wysłuchuje Bóg Słońce, który składa im niejednoznaczną obietnicę – każde z nich ma szansę odnaleźć swoją drugą połowę. Muszą jednak wyruszyć w podróż do miejsca, gdzie słońcu najłatwiej dotrzeć do ziemi, a na znalezienie go mają jedynie dwa tygodnie.

Jak potoczą się losy dwójki przyjaciół i co wydarzy się po upływie wyznaczonego czasu? Jest tylko jeden sposób, aby poznać zakończenie tej opowieści…

Miłość, podróże i śpiew – to wszystko i wiele wiele więcej znajdziemy w baśniowej opowieści o miłości przedstawionej przez Chór Kameralny Auxilium. Koncert „Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości” to muzyczna podróż pełna niespodzianek i wzruszeń. Baśniowa koncepcja koncertu pozwoli widzom przenieść się do świata fantazji, w którym wszystko jest możliwe. Ograniczać ich będzie jedynie wyobraźnia. O to jednak, aby pracowała ona na pełnych obrotach, zadba Chór Kameralny Auxilium, przedstawiając słuchaczom bardzo szeroki zakres repertuaru. Od mistrzów doby renesansu przez muzykę ludową aż do najnowszej. Chór Kameralny Auxilium jak zwykle wymknie się ramom klasycznego koncertu chóralnego, proponując swoim słuchaczom nieoczywistą formę mariażu muzyki wokalnej z elementami spektaklu teatralnego.

Spektakl odbywa się w piwnicy Teatru Loch Camelot. Miejsca są nienumerowane, a ich sprzedaż odbywa się wyłącznie na portalu ewejsciowki.pl.

Na scenie występują między innymi Ireneusz Baran jako tenor, Joanna Berska jako sopran, Łukasz Bubula jako baryton, solista, Agata Drobniak jako alt, solistka, Jakub Figus jako narrator, baryton, Fryderyk Górski jako bas.

Czas trwania: 60 minut
Źródło zdjęcia: Apertura Studio

Realizacja

dyryguje Stanisław Rzepiela

baśń 12-zgłoskowcem napisał Jakub M. Figus

widownię obsługuje Agnieszka Siwek

światłem czaruje Adam Róg

Opinie naszych widzów (10)

 • 10,0/ 10

  Po piersze dobrze się bawiłam. Po drugie powinniście to nagrać i puścić w radio np. na Walentynki. Po trzecie najbardziej podobaly mi się polskie utwory. Wieczór pełen miłych zaskoczeń: melodie które gdzieś się słyszało, soliści, śpiewajacy Dyrygent i to jak.... polecam 😉

  an.....@gm...il.com / 31 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawy spektakl i opowieść na nim opowiedziana. Chętnie wybiorę się jeszcze raz!

  wo.....@gm...il.com / 29 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Różnorodna muzyka, chórzyści bardzo zaangażowani , miło i radośnie spędzony czas :))

  ab.....@....pl / 28 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Fajny temat bardzo dobre wykonanie generalnie bardzo miły wieczór.

  sy.....@gm...il.com / 25 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna opowieść, zabawna, lekka i jednocześnie z przesłaniem, oprawiona cudownym śpiewem chóru. Znakomicie dobrane pieśni, wykonanie bezkonkurencyjne. Serdecznie polecam :)

  mr.....@gm...il.com / 23 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny koncert, chór i dyrygent rewelacyjni! Opowieść dwunastozgłoskowcem urocza, Panie Jakubie, proszę pisać, pisać, pisać! Pozdrawiam serdecznie!

  kl.....@gm...il.com / 23 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Drodzy Artyści - dziękuję za miły muzyczny wieczór. Tworzycie piękno i dajecie innym to co w Was najlepsze :-) Tak trzymać. Ps. Na bis można jeszcze zaśpiewać El grillo - a publiczność na pewno chętnie by z Wami dialogowała tym - dalle beve grillo canta

  ir.....@gm...il.com / 20 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo dziękuję za piekna kulturowa ucztę. Było pysznie!;) Wasze ogromne zaa gazowanie,które pozwoliło zbudować na scenie wyjątkowo barwny i emocjonalny przekaz. Przez uszy do serca;) Gratuluje!

  ly.....@gm...il.com / 18 lipca 2022

 • 9,0/ 10

  Bardzo mi się podobało. Polecam.

  ja.....@....pl / 25 lipca 2022

 • 8,0/ 10

  Dziesięć serduszek na dwa! :)

  jo.....@gm...il.com / 24 lipca 2022

Chór Kameralny Auxilium - Adres i dojazd

ul. św. Tomasza 17, Kraków

https://www.facebook.com/ChorKameralnyAuxilium/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.