Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy! - zdjęcie

Pij, jedz, maluj w Bydgoszczy!

To grono początkujących artystów malujących przy winie.

Wydarzenie, które ma pobudzić Twoją kreatywność i pomóc w odnalezieniu wewnętrznego Picasso.

Bez wcześniejszego doświadczenia, prowadzony/na krok po kroku przez naszego Artystę Malarza, aż seria linii i plamek zamieni się w arcydzieło, gotowe do ozdobienia ściany jadalni.

Podczas 2-godzinnego wieczoru przepełnionego winem (nielimitowanym) i przepysznymi przekąskami masz szansę poznać grono ciekawych osób. Uwielbiamy ideę zbliżania ludzi i pobudzania ich kreatywności. Żadne umiejętności malowania nie są potrzebne. Po prostu przyjdź, pij, jedz i maluj!

W cenie:

– nieograniczone spożycie wina (białe i czerwone)

– pyszne przekąski (różne rodzaje sera, orzechy, winogrona)

– pełen zestaw do malowania (sztaluga, płótno, farby akrylowe, pędzle, paletka, fartuszek)

– nieustanne wsparcie Artysty Malarza – profesjonalisty po ASP

– własne dzieło sztuki 40 x 50 cm, które zabierasz do domu

– butelka wina dla każdego pełnoletniego dziecka, które przyjdzie z mama lub tatą

_______________________________________

Gdzie takie cuda? W Bydgoszczy! Impreza odbywa się w przepięknym miejscu w centrum miasta. Cały czas szukamy nowych, oryginalnych miejscówek, a lokalizację zawsze dobieramy do ilości uczestników i warunków pogodowych (tak, robimy imprezy plenerowe). W każdym z miast współpracujemy z kilkoma przestrzeniami – zawsze są to nietuzinkowe, oryginalne wnętrza dopasowane do charakteru naszych imprez (lofty, galerie, pałace, oryginalne restauracje, industrialne magazyny, dachy budynków itp.).

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Wino-Grono.art - Adres i dojazd

https://wino-grono.art/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.