Magdalena Mroszkiewicz - zdjęcie

Magdalena Mroszkiewicz

9,0 / 10

4 oddane głosy

Data urodzenia:
01-03-1982 (40 lat)

Aktorka, dramatopisarka, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Artystycznej AeroFolkhojskole. Współtwórczyni warszawskiego Teatru Podaj Dalej. Zagrała m.in w takich serialach jak "M jak miłośc", "Blondynka", "2XL", "Ojciec Mateusz".
Spektakle z udziałem tego aktora:

Spektakl "Kochając Marszałka"

Dramat

W spektaklu widzimy postać Marszałka Piłsudskiego jako człowieka „z krwi i kości”, widzianego oczami ukochanej kobiety. On silny, trzymający w rękach władzę, decydujący o losach Polski i Europy, legenda podziemnej Polski, bohater oraz mąż innej...

Ona zdecydowana stawać ramię w ramię z mężczyznami, organizująca przerzuty broni, napadająca na pociągi. W czasach, kiedy jedynym zadaniem kobiet jest dobrze wyjść za mąż i wychować dzieci, ona przemyca dynamit w gorsecie i rewolwery w fałdach spódnicy.

Połączyło ich silne uczucie, które dawało obojgu siłę do walki, stawiania czoła konwenansom i pokonywania trudów dnia codziennego w czasach wojennych.

Szczegóły

Teatr Kępa: Fircyk w zalotach

Dramat

Komedia, która skutecznie oparła się działaniu czasu i od dwustu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem u publiczności. Świetnie oddany komizm postaci oraz żywa i zabawna intryga.

Szczegóły