Walentynki dla singli by Fleszlajt - zdjęcie

Walentynki dla singli by Fleszlajt

Walentynkowy bifor dla singli w Sztuce Na Miejscu. O oprawę muzyczną zadba – trzech najlepszych wrocławskich DJ znanych z anteny Radia RAM – Fleszlajt.

Tax: 30 zł, cena zawiera koktajl:

Pink Rose Sour lub Love Martini do wyboru

Piestalski - to kolejny już i pewnie nie ostatni DJ'ski pseudonim Maćka Przestalskiego. Od 2003 roku grywa raczej do tańca - funk, disco i house, a także niezapomniane hity z lat 80-tych i 90-tych. W autorskich audycjach muzycznych w Radiu RAM stawia na nieco bardziej wymagającą selekcję. W Radiu Wrocław Kultura rozmawia z wrocławskimi muzykami. Jest współtwórcą audycji Fleszlajt.

Doktor Oldskool - od 2004 roku gra we Wrocławiu funk..Współtwórca audycji Fleszlajt w Radiu RAM, rezydent legendarnego, wrocławskiego Planu B, kolekcjoner płyt winylowych. W jego setach usłyszeć można takie gatunki jak funk, disco, boogie i jazz.

Dejot - reprezentant wrocławskiej sceny tanecznej, bboy ekipy Funky Masons, kolekcjoner płyt, miłośnik dobrych brzmień. Organizator i współtwórca wielu tanecznych i muzycznych inicjatyw. Jego różnorodne sety wypełnione są mieszanką wielu brzmień i gatunków od klasycznego rapu poprzez funk, disco, modern boogie, soul, afro, aż po współczesne brzmienia klubowe.

Czas trwania: 480 minut

Sztuka na Miejscu - Adres i dojazd

ul. Łaciarska 4, Wrocław

https://sztukanamiejscu.art/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.