1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Scena Współczesna w Warszawie

Teatr Scena Współczesna

Teatr Scena Współczesna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych teatrów komediowych w Warszawie! “Dzieła wszystkie Szekspira” zagraliśmy w samej Warszawie już ponad 2100 razy. Natomiast “Historia świata w skróconej wersji”, nieco młodszy spektakl, ma już ponad 1100 wystawień. Nasze spektakle to gwarancja dobrego smaku, humoru i niezapomnianych wrażeń! Scena Współczesna to połączenie teatru, kabaretu, musicalu i stand-upu! Ideą spektakli nie jest jednak tylko rozrywka, lecz także skłonienie widza do refleksji nad współczesnymi problemami, z którymi mierzy się każdy z nas. W spektaklach granych w Teatrze Scena Współczesna grają wspaniali aktorzy, tacy jak Jarosław Domin, Łukasz Matecki, Maciej Makowski, Bartek Głogowski, Kamil Wodka, Michał Węgrzyński, Michał Barczak, Paweł Iwanicki. Teatr Scena Współczesna korzysta aktualnie z nowej Scenie przy Polu Mokotowskim Bilety i wejściówki do Teatru Scena Współczesna w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!