Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Nowy Proxima

ul. Krakowska 41 (róg Krakowskiej i Skawińskiej)
Kraków

Teatr Nowy Proxima w Krakowie jest to prywatny teatr repertuarowy, który powstał w 2006 roku - założony został przez grupę artystów i absolwentów krakowskich uczelni - Piotr Siekulicki, Tomasz Kireńczuk, Łukasz Błażejewski, Dana Bień, Dominik Nowak, Aneta Wirzinkiewicz, Marek Kutnik. Obecnym dyrektorem Teatru Nowego Proxima jest Piotr Siekulicki.
Teatr Nowy Proxima znajdował się przy ul. Gazowej 21, zaś obecna siedziba Teatru Nowego Proxima znajduje się na krakowskim Kazimierzu przy ul. Krakowskiej 41 - w starej kamienicy. Jest to nowa siedziba teatru, który uzyskał ogromną przestrzeń - oprócz sceny teatralnej w ramach Teatru Nowego Proxima w zabytkowej kamienicy działa również Kawiarnia Literacka, księgarnia BookBook oraz klub muzyczny The Club, a nawet kino. Pierwszym spektaklem, który został zagrany w nowej siedzibie Teatru Proxima był „Samobójca" według Nikołaja Erdmana w reż. Piotra Siekluckiego
Teatr Nowy Proxima oferuje repertuar wyjątkowy. Spektakle Teatru Nowego Proxima oparte są na współczesnej dramaturgii europejskiej - przy ich tworzeniu wykorzystywane są eksperymentalne formy wyrazu. Spektakle grane w Teatrze Nowym Proxima poruszają ważne tematy, przełamują tabu i mówią o problemach współczesnego świata.
Spektakle Teatru Nowego Proxima współtworzone są przez doświadczonych aktorów oraz debiutujących artystów m. in. Edward Linde Lubaszenko, Tomasz Schimscheiner, Marta Sędzilasz, Marzena Ciuła, Martyna Krzysztofik, Urszula Kiebzak, Maciej Ferlak i wielu innych.
Bilety i wejściówki do Teatru Nowego Proxima w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Teatr Nowy Proxima w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.