Dzieci zony - zdjęcie Dzieci zony - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów
126 zainteresowanych osób

8,4 / 10

Dzieci zony

Witajcie w zonie: małym raju odgrodzonym od świata grubym murem. Tu zbędne są pieniądze, akty własności, marzenia, prywatność i wolna wola. Wszystko dostaniecie od państwa.

Nawet medal za "skromność i wierność", o ile nauczycie się trzymać język za zębami i grzecznie wykonywać polecenia… Taki właśnie medal wylądował na piersi Fiedota, podczas gdy w jego domu ląduje wysłannik wolnego świata z propozycją nie do odrzucenia. Czy "dziecko zony", idealny produkt dyktatury, będzie gotowe na ucieczkę?

Na scenie występują między innymi Ildefons Stachowiak, Agnieszka Różańska, Waldemar Szczepaniak, Radosław Elis, Sebastian Grek, Szymon Mysłakowski.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Przekład: Jakub Adamowicz

Reżyseria: Grzegorz Reszka

Scenografia i kostiumy: Magda Flisowska, Zofia Jakubowska, Berenika Pyza, Aleksandra Zembrowska

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Spektakl ciekawy, nie ma momentów nudy, gra aktorska na wysokim poziomie, humor idealnie trafił w mój (i znajomych) gust. :)

    sp.....@gm...il.com / 25 maja 2015

  • 8,0/ 10

    Spektakl ciekawy szczególnie, że odbiór przedstawionego tematu może być różny od wieku publiczności - kto z młodzieży dziś pamięta PRL... Zagrany na granicy kiczu ale dzięki temu lżejszy i bardziej przystępny. Polecam - dobre połączenie gorzkiego humory i podstaw do rozmyślań.

    je.....@gm...il.com / 11 stycznia 2016

Teatr Nowy - Adres i dojazd

ul. Dąbrowskiego 5, Poznań

http://teatrnowy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.