Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

10,0 / 10

Festiwal Letni P-O-T | karnety na 3 lub 5 spektakli

W lipcu na scenie TR Warszawa eksploduje wulkan pozytywnej energii! Potem-o-tem, czyli najbardziej niezależny i odjechany warszawski teatr, zaprezentuje swoje spektakle na legendarnej scenie przy Marszałkowskiej 8. Sprawcie, by dwa tygodnie warszawskich upałów upłynęły Wam w rytmie energetycznych opowieści o pokoleniu współczesnych 30-latków. Program jest szeroki: od science fiction, przez eksperymentalny musical, po horror, a nawet dokumentalne show w tajnej lokalizacji! Wszystko to na śmiesznie i gorzko, w autorskim stylu, jaki od ponad 6 lat Potem-o-tem rozwija w warszawskim artystycznym undergroundzie. Część z ich zespołu znacie z oscarowych filmów, innych z netflixowych mega produkcji, jednych poznacie po głosie, a drugich zobaczycie pierwszy raz w życiu. Jedno jest pewne, jak zobaczycie, to nie zapomnicie…

PROGRAM FESTIWALU*

10.07 (ndz) godz. 19:00 — NIE DO POWIEDZENIA

13.07 (śr) godz. 19:00 — 20 LEXUSÓW NA CZWARTEK

16.07 (sob) godz. 16:00 i 20:00 — #NA_DOROSŁEGO

19.07 (wt) godz. 19:00 — PO(*)ŁĄCZNOŚĆ

22.07 (pt) godz. 19:00 — POWIERZCHNIE GŁADKIE

23.07 (sob) godz. 19:00 — „DOMÓWKA" W TAJNEJ LOKALIZACJI

*Szczegółowe informacje na temat wydarzeń „#Na_Dorosłego” oraz „Domówka” w tajnej lokalizacji przekażemy w odpowiedzi na maila. Pozostałe spektakle odbędą się na scenie TR Warszawa (ul. Marszałkowska 8).

Skoro festiwal, to muszą być karnety! Jednak udział w 3 lub 5 festiwalowych wydarzeniach to nie tylko oszczędność i solidna dawka pozytywnej energii. Dla karnetowiczów przygotowaliśmy najlepsze miejsca, wyjątkowe upominki, a nawet specjalne, elitarne wydarzenie o nazwie „Domówka” - tytuł nie jest przypadkowy, dostarczymy Wam wyjątkowych wrażeń w niezwykle osobliwej, tajnej lokalizacji. Szczegóły poniżej!

CO DAJE ZAKUP KARNETU „PIĄTKA”?

—> Wstęp na 5 spektakli w ramach Festiwalu Letni P-O-T.

—> Oszczędzasz! Wstęp na jeden ze spektakli masz zupełnie za darmo.

—> Zaproszenie na „Domówkę” w tajnej lokalizacji, czyli interaktywną imprezę zamykającą festiwal, która odbędzie się 23.07 o godz. 19:00 w wyjątkowej przestrzeni w centrum Warszawy.

—> Gwarancja przydzielenia najlepszych dostępnych miejsc (im szybciej napiszesz do nas po zakupie karnetu, tym lepsze miejsca przydzielimy).

—> Bon na darmowe, limitowane piwo festiwalowe „Letni P-O-T”.

—> Fizyczny karnet do odbioru w biurze festiwalowym. Karnet nie jest imienny, jeśli widzieliście już któryś spektakl albo jakiś z terminów Wam nie odpowiada, możecie przekazać go komu chcecie i odstąpić miejsca znajomym.

CO DAJE ZAKUP KARNETU „TRÓJKA”?

—> Wstęp na 3 wybrane spektakle w ramach Festiwalu Letni P-O-T.

—> Oszczędzasz! Za jeden z biletów na spektakle płacisz połowę ceny.

—> Zaproszenie na „Domówkę” w tajnej lokalizacji, czyli interaktywną imprezę zamykającą festiwal, która odbędzie się 23.07 o godz. 19:00 w wyjątkowej przestrzeni w centrum Warszawy.

—> Gwarancja przydzielenia najlepszych dostępnych miejsc (im szybciej napiszesz do nas po zakupie karnetu, tym lepsze miejsca przydzielimy).

—> Bon na darmowe, limitowane piwo festiwalowe „Letni P-O-T”.

—> Fizyczny karnet do odbioru w biurze festiwalowym. Karnet nie jest imienny, jeśli widzieliście już któryś spektakl albo jakiś z terminów Wam nie odpowiada, możecie przekazać go komu chcecie i odstąpić miejsca znajomym.

JAK TO DZIAŁA?

1. Po zakupie karnetu napiszcie maila na adres biuro.potemotem@gmail.com

2. W treści podajcie nam swój numer rezerwacji, informację w którym z dwóch terminów spektaklu "#Na_Dorosłego" planujecie uczestniczyć. Jeśli zakupiliście karnet „TRÓJKA”, to napiszcie również tytuły spektakli, które wybieracie.

3. Jeśli zamówienie obejmuje więcej niż jeden karnet, to automatycznie przydzielimy Wam miejsca obok siebie. Jeśli kupiliście karnety osobno, to napiszcie nam w mailu pozostałe numery rezerwacji, postaramy się usadzić Was razem.

4. W odpowiedzi otrzymacie od nas: potwierdzenie rezerwacji miejsc, informację o tym jak i kiedy odebrać karnety oraz szczegółowe wskazówki na temat tego jak dostać się na spektakl „#Na_Dorosłego” oraz wziąć udział w „Domówce” w tajnej lokalizacji.

CENY KARNETÓW

„PIĄTKA” (normalny): 280zł

(oszczędzasz 70zł i piwko masz gratis!)

„PIĄTKA” (ulgowy, dla uczniów i studentów do 26 roku życia): 200zł

(oszczędzasz 50zł i piwko masz gratis!)

„TRÓJKA” (normalny): 175zł

(oszczędzasz 35zł i piwko masz gratis!)

„TRÓJKA” (ulgowy, dla uczniów i studentów do 26 roku życia): 125zł

(oszczędzasz 25zł i piwko masz gratis!)

CENY BILETÓW

BILETY NORMALNE: 70zł

BILETY ULGOWE: 50zł

BILETY VIP ("#Na_Dorosłego"): 90zł

FAQ

Co mam zrobić jeśli chcę odstąpić karnet komuś innemu?

Wystarczy, że przekażesz karnet wybranej osobie, a my wpuścimy ją na widownię zamiast Ciebie.

Czy kupując dwa karnety jednocześnie mamy gwarancję, że usiądziemy obok siebie?

Tak, jeśli skontaktujesz się z nami do 25.06. Po rozpoczęciu sprzedaży biletów dołożymy wszelkich starań, żebyście siedzieli obok siebie.

Czy liczba karnetów jest ograniczona?

Oczywiście, że tak. Dlatego lepiej nie zwlekać z ich zakupem.

Czym jest „Domówka” w tajnej lokalizacji?

To tajemnica. Ale dołożymy wszelkich starań, żeby lokalizacja, plan atrakcji i towarzystwo sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  POlecam każdemu!

  ja.....@gm...il.com / 27 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Możliwość poznania i doświadczenia Potem-o-tem w tak krótkim czasie, w zwiększonej dawce, nasuwa jedno pytanie. Co jeszcze siedzi w głowie p. Marcina Zbyszyńskiego (autor scenariuszy i reżyser)? Potem-o-tem to teatr niezwykle współczesny, autorski i spójny w sposobie jaki wykorzystuje do opowiadania NASZEJ historii. Czekam na WIĘCEJ! Czuję się w obowiązku indoktrynować ideologią Potem-o-tem każdego spotkanego człowieka.

  za.....@gm...il.com / 25 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Przez całe swoje półwieczne życie nie widziałam lepszego teatru, spektakle bezprecedensowe doskonałe grane z pasją i charyzmą aktorów , zamierzam zobaczyć każdą sztukę jaką będą grać Ci fantastyczni ludzie z O tem potem

  er.....@....pl / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Jest fantastyczne. Świetna organizacja i atmosfera.

  m......@gm...il.com / 11 lipca 2022

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.