Barwne Bajki - warsztaty online - zdjęcie

Barwne Bajki - warsztaty online

Złożone z barwnych plam obrazy skrywają w sobie magiczne historie. Odkryjemy je wspólnie w malarskiej kolekcji króla Stanisława Augusta. Dotrzemy do miejsc, gdzie czerń spotyka się z bielą, róż z błękitem, a czerwień z brązem, tworząc paletę niezwykłych bajek.

Każda z malarskich opowieści stanie się inspiracją do twórczych działań, podczas których - dosłownie - zanurzymy się w świat kolorów. Przekonamy się, że malować można na wiele sposobów, nie zawsze używając do tego pędzla. Czas wypełnią nam malarskie eksperymenty, zakładające chlapanie, odbijanie, mieszanie i przelewanie. Nasze działania doprowadzą do powstania nowych, zaskakujących dzieł sztuki.

Materiały do przygotowania we własnym zakresie. Lista materiałów zostanie przesłana na maile, poprzez które dokonana została rezerwacja.

Program warsztatów:

22 listopada -Czerwone krzesło i brązowa rękawiczka

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda z Działu Edukacji Muzealnej Łazienek Królewskich.

Prowadzący:

Anna Zajda

Absolwentka Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych ("Książka i literatura dla dzieci i młodzieży") na Uniwersytecie Warszawskim. Animatorka, autorka stref edukacji dla dzieci i koordynatorka warsztatów rodzinnych w Muzeum Łazienki Królewskie. Miłośniczka książek obrazowych i opowiadania bajek.

Regulamin warsztatów dostępny jest na stronie --> KLIKNIJ TUTAJ

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Adres i dojazd

http://lazienki-krolewskie.pl/

Kup bilet