Dolina Muminków w listopadzie - zdjęcie Dolina Muminków w listopadzie - zdjęcie Dolina Muminków w listopadzie - zdjęcie Dolina Muminków w listopadzie - zdjęcie Dolina Muminków w listopadzie - zdjęcie

Dolina Muminków w listopadzie

Pierwsza polska realizacja teatralna „Doliny Muminków w listopadzie”. Aktorzy grają w żywym planie, a zbudowana z prostych elementów funkcjonalna scenografia tworząca Dom Muminków przypomina plac zabaw. Przestrzeń uzupełni muzyka skomponowana specjalnie do spektaklu przez Patryka Zakrockiego, autora dźwiękowych słuchowisk dla dzieci.

Czy bohaterom uda się zrealizować swoje marzenia i stać się kimś innym? Czy Filifionce powiedzie się wielka ucieczka od sprzątania? Czy Wuj Truj zapomni o swojej starości? Czy Włóczykij odnajdzie jesienną melodię? Czy zobaczymy Paszczaka za sterem łodzi, Mimblę, kiedy tańczy i Homka w otoczeniu prawdziwych przyjaciół?

Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne, w ciepłym i przytulnym Domu Muminków bohaterowie po raz pierwszy od dawna poczują się przez moment bezpieczni i szczęśliwi.

Na scenie występują między innymi Marta Chodorowska, Maria Pawłowska, Anna Gajewska, Bartłomiej Bobrowski, Wiktor Korzeniewski, Bartosz Mazur.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Reżyseria: Igor Gorzkowswki

Scenografia: Małgorzata Lipńska, Robert Pludra

Kostiumy: Joanna Gawrońska

Muzyka: Patryk Zakrocki

Teatr Soho - Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74, Warszawa

http://teatrsoho.pl/

Kup bilet