Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Scena Współczesna

ul. Giordana Bruna 9, Warszawa (wejście bramą przed budynkiem przy ul. Giordana Bruna 9, naprzeciwko budynku ul. Giordana Bruna 12)

Teatr Scena Współczesna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych teatrów komediowych w Warszawie! “Dzieła wszystkie Szekspira” zagraliśmy w samej Warszawie już ponad 2100 razy. Natomiast “Historia świata w skróconej wersji”, nieco młodszy spektakl, ma już ponad 1100 wystawień. Nasze spektakle to gwarancja dobrego smaku, humoru i niezapomnianych wrażeń! Scena Współczesna to połączenie teatru, kabaretu, musicalu i stand-upu! Ideą spektakli nie jest jednak tylko rozrywka, lecz także skłonienie widza do refleksji nad współczesnymi problemami, z którymi mierzy się każdy z nas.

W spektaklach granych w Teatrze Scena Współczesna grają wspaniali aktorzy, tacy jak Jarosław Domin, Łukasz Matecki, Maciej Makowski, Bartek Głogowski, Kamil Wodka, Michał Węgrzyński, Michał Barczak, Paweł Iwanicki.
Teatr Scena Współczesna korzysta aktualnie z nowej Scenie przy Polu Mokotowskim
Bilety i wejściówki do Teatru Scena Współczesna
w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).