Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów
13 zainteresowanych osób

9,2 / 10

Na czworakach

Polska klasyka. Tekst należący do naszego kanonu teatralnego, kiedyś grany wciąż i wszędzie, dziś zyskał nowe treści i aktualność. Różewicz najwspanialszy. Jerzy Stuhr ten utwór uczynił lata temu tematem swojej pracy magisterskiej. Dziś reżyseruje i interpretuje główną postać. Inteligent w swym poniżeniu i chwale. W obsadzie także między innymi Dorota Stalińska, Wiesław Komasa.

Jak mówi Jerzy Stuhr, reżyser: „Idea sztuki Różewicza zbiega się z moją sytuacją życiową, a zawsze taka zbieżność jest pociągająca twórczo, zwłaszcza jeśli stawia tę realną moją sytuację w świetle autoironii. Wielki Różewicz daje mi swą sztuką zakpić z siebie samego”.

Na scenie występują między innymi Anna Karczmarczyk, Jerzy Stuhr , Dorota Stalińska, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Glazer.

Czas trwania: 110 minut
Źródło zdjęcia: www.teatrpolonia.pl

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Rewelacja, dawno nie widziałem tak genialnej sztuki i to pod każdym względem. Aktorzy to mistrzowie świata w swojej konkurencji.

  19.....@gm...il.com / 01 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl przeszedł moje oczekiwania. Gra aktorska na wysokim, profesjonalnym poziomie. Poza konkurencją i oceną jest kreowanie postaci przez pana Sztura. Wszyscy aktorzy zasługują na pochwałę. Chętnie polecę przedstawienie moim znajomym.

  jo.....@....pl / 09 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Chcąc zobaczyć świetnych krakowskich aktorów muszę jechać do Warszawy.

  zk.....@....pl / 05 października 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniała reżyseria i główna rola w wykonaniu Pana Jerzego Sthura ,sztuka znana ale inna .Nawiazanie do współczesnych problemów .Polecam

  Iw.....@do...le.pl / 07 kwietnia 2019

 • 8,0/ 10

  Obsada wspaniała! Druga cześć lepsza od pierwszej. Ocena tez wynika z tekstu sztuki...

  mo.....@....pl / 19 maja 2019

 • 7,0/ 10

  bardzo spektakl

  ew.....@....pl / 11 grudnia 2019

Teatr Polonia - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 56, Warszawa

http://www.teatrpolonia.pl/

Kup bilet